خدمات ما
بیشتر
لمینت متحرک دندان

لمینت متحرک دندان

لمینت متحرک 2

چه کسی را میتوانید بیابید که از داشتن دندان هایی خوب و مرتب استقبال نکند؟ آیا تمایل دارید در عکس ها لبخندی زیبا، براق و شفاف داشته باشید؟ خب لمینت دندان یکی از روش هایی‌ست که میتواند به شما در این مسیر کمک کند و اعتماد به نفس از دست رفته تان را برگرداند. اما لمینت های متحرک چه تفاوتی با سایر لمینت ها دارند؟
در واقع این نوع از لمینت ها که تحت عنوان اسنپ اسمایل نیز شناخته می شود، میتوانید دندان هایتان را از شر آسیب هایی همچون شکستگی، زردی، بریدگی و سایر مواردی که غیرقابل درمان هستند، خلاص کنید. خوشبختانه امروزه در دنیای پیشرفته ای زندگی می کنیم، اینجاست که نقش کاور دندان برای داشتن لبخندی زیبا پدیدار می شود. چه بسا که این روش درمانی توانسته هزینه لمینت دندان را بسیار پایین آورد و با بودجه افراد همگام شود.
اگر قصد بهره گیری از این روش برای پوشاندن عیب های دندان تان هستید، توصیه داریم با کارشناسان و متخصصان سایت سیما دنت ارتباط برقرار کنید. هرچند خالی از لطف نیست در ادامه با ما همراه شوید. قصد داریم توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه دهیم.

لمینت متحرک را بشناسید

اسنپ اسمایل که بین عموم مردم به عنوان لمینت متحرک شناخته می‌شود همچون لایه ای روکش مانند آن هم از جنس لمینت یا کامپوزیت پس از انجام عمل قالب گیری دندان توسط  بهترین دندانپزشک مورد نظر، تولید شده و بر روی دندان قرار میگیرد. شما به راحتی میتوانید هر زمان که تمایل داشتید آن را از دندان های خود جدا کنید. این ویژگی را باید یکی از مهمترین عواملی بدانید که مخاطبان را به سمت بهره گیری از اسنپ اسمایل می‌کشاند.
این کاور از جنس لمینت بوده و به راحتی تمامی ایرادات دندان را پوشش می دهد و ظاهری زیبا را به دندان ها می بخشد و لبخندی خارق العاده را برای شما فراهم می آورد. به عبارت ساده تر؛ لمینت های متحرک دندان شرایطی را به وجود می آورند تا دندانپزشکان حرفه ای و متخصص لمینت دندان با استفاده از روش ها و شیوه های درمانی جدید، دندانی یکنواخت را دوباره به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

چگونگی استفاده از لمینت های متحرک

باید به خاطر داشته باشید، این فناوری نسبتا جدید بوده که کمتر متخصص لمینت دندان در تهران میتواند از پس پیاده سازی آن برآیند. از همین رو حتما قبل از هرگونه تصمیم گیری در پیدا کردن فردی باتجربه به صورت حرفه ای عمل کنید. اما تاکنون تجربیات نشان میدهد تمامی افرادی که در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت، خدمات لمینت دندان را دریافت کرده اند از آن راضی بوده اند.
میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و مشاوران کلینیک ارتباط برقرار کنید.
لمینت های متحرک مطابق با قالب های گرفته شده از دندان ها تولید می شوند و بهره گیری از آنها بسیار ساده می باشد. این نوع از لمینت ها با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در علم و تکنولوژی به دو قسمت دسته بندی می شوند؛ لمینت فک بالا و لمینت فک پایین. تنها کافیست برای استفاده از آنها نسبت به بهداشت و تمیزیشان اطمینان حاصل کنید. به این صورت، سلامت لمینت ها حفظ خواهد شد و حتی بر طول عمر آن تاثیری مثبت میگذارد.

لمینت متحرک 1

مزایاو معایب لمینت متحرک

این مسئله غیرقابل کتمان است؛ هر محصول یا وسیله ای که با هدف برطرف کردن یک نیاز و مشکل به جهان معرفی می شود، عاری از هرگونه مزایا و معایب باشد. این مسئله درخصوص لمینت متحرک نیز صدق می کند. پس بیایید مزایا و معایب این نوع از لمینت ها را بشناسید:

  • به راحتی تمیز می شوند.
  • به سرعت نقایص دندان ها ( شکاف ها، رنگ پریده، ناحیه بریده شده و…) را از میان برمیدارند.
  • استفاده از آنها بسیار آسان است.
  • میتوانند باعث ایجاد آلرژی شوند.
  • از قیمت پایینی برخوردارند.
  • به عنوان یک راه حل دائمی شناخته نمی شوند.

بنابرین پیشنهاد ما به شما در مرحله اول مشورت با پزشک متخصص است و سپس تعیین و انتخاب بهترین نوع اصلاح طرح لبخند می باشد.

 

جهت دريافت مشاوره  می‌توانید با متخصصين و کارششناسان ما از طريق شماره‌هاي 2671076066520980 تماس حاصل نموده و يا از طريق تلگرام  کلینیک سيمادنت سوالات خود را مطرح نماييد.

 

قیمت لمینت متحرک دندان

یکی از مسائلی که باعث می شود افراد به سمت بهره گیری از این نوع لمینت ها سوق پیدا کنند، قیمت آنهاست. قیمت لمینت متحرک دندان در مقایسه با سایر روش های موجود از قیمت پایینی برخوردار است. هر چند جنس مواد اولیه برای ساخت و مراحل قالب گیری میتواند قیمت ها را دستخوش تغییرات کند. توصیه داریم برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با کارشناسان و متخصصان سایت ارتباط برقرار کنید و یا جلسه مشاوره ای را ترتیب دهید. اما آمار نشان می دهد این نوع از لمینت ها برای آن دسته از افرادی که از بودجه کافی برخوردار نیستند، بسیار مناسب است.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیما دنت با ارائه تمامی خدمات مرتبط با لمینت دندان، شرایطی را فراهم می آورد که در کوتاهترین زمان ممکن از شر عیوب دندان های خود خلاص شده و لبخندی زیبا را در چهره خود ببینید.

نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی