ایمپلنت اشترومن | قیمت ایمپلنت اشترومن 1403

ایمپلنت اشترومن | قیمت ایمپلنت اشترومن 1403

هزینه ایمپلنت دندانی اشترومن
0
(0)

در گذشته تنها راه درمان دندان‌های آسیب دیده فقط کشیدن آن بود که در این صورت جای خالی این دندان، در دهان خالی می‌ماند و مشکلات فراوانی را برای فرد از قبیل اختلال در تکلم و بلع به وجود می‌آورد؛ با این وجود با پیشرفت علم دندانپزشکی راه‌حل‌های مناسب‌تری برای پر کردن جای خالی دندان‌ها به وجود آمده است؛ یکی از این راه‌حل‌ها ایمپلنت یا کاشت دندان است که امروزه بهترین روش از نظر دندانپزشکان متخصص ایمپلنت همین روش است. تا کنون برای کاشت دندان برندهای متفاوتی از ایمپلنت ارائه شده است که ایمپلنت اشترومن یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین انواع آن است.


ایمپلنت سوییسی اشترومن یکی از معروف‌ترین و باکیفیت‌ترین انواع ایمپلنت‌ است. طراحی ایمپلنت اشترومن به گونه‌ای است که برای اکثر بیماران نتایج مثبتی ارائه می‌دهد. روش درمانی ایمپلنت برای انواع بیماران با ساختار و ناهنجاری‌های فکی متفاوت، انجام می‌شود و در این بین ایمپلنت اشترومن به دلیل تنوع بالا در ساخت و ارائه کیفیت مناسب، برای بیماران مختلف بسیار پر طرفدار است.

متخصصان ایمپلنت در سیمادنت

ایمپلنت اشترومن | قیمت ایمپلنت اشترومن 1403

ایمپلنت اشترومن از قیمت تا کیفیت

در هنگام بررسی ایمپلنت اشترومن از نظر قیمت و کیفیت، این نتیجه برداشت می‌شود که با توجه به کیفیت و تنوع بالای این برند، قیمت آن بسیار مناسب است. اما به طور کلی هزینه ایمپلنت به موارد زیر بستگی دارد:

 1. شرایط و موقعیت دندان‌ها
 2. انتخاب متخصص
 3. نوع ایمپلنت
 4. ناهنجاری‌های فکی و استخوانی

هزینه ویزیت دندانپزشکی جهت انجام ایمپلنت اشترومن

ویزیت دندانپزشکی سیمادنت در سال 1403قیمت به ريال
ویزیت دندانپزشکی عمومی برای درمان با ایمپلنت اشترومن۱/۰۰۰/۰۰۰
ویزیت دندانپزشکی تخصصی برای درمان با ایمپلنت اشترومن۱/5۰۰/۰۰۰

عوامل تاثیرگذار در طول عمر ایمپلنت دندان اشترومن

عوامل بسیاری بر طول عمر ایمپلنت تاثیرگذار است اما ایمپلنت اشترومن به دلیل کیفیت بسیار بالا طول عمر بیشتری دارد. با این وجود ایمپلنت اشترومن نیز مانند هر روش درمانی دیگر ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل شود که دانستن این فاکتورها می‌تواند سبب به نگهداری بهتر و در نتیجه استفاده طولانی مدت از این آن شود. از دلایل اصلی خرابی ایمپلنت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. عدم رعایت بهداشت دهان
 2. مصرف داروهای خاص آسیب زننده به ایمپلنت
 3. عفونت
 4. واکنش‌های آلرژیک

انواع ایمپلنت سوییسی

سوییس انواع مختلفی از ایمپلنت را تولید می‌کند که هر کدام از آن‌ها از کیفت بالایی برخوردار بوده و ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. در ادامه به بررسی انواع ایمپلنت‌های سوییسی پرداخته شده است:

 1. ایمپلنت اشترومن: یکی از معروف‌ترین ایمپلنت‌های سوییسی ایمپلنت اشترومن است. خلاقیت و استفاده از جدیدترین تکنولوژی در ساخت باعث محبوبیت هر چه بیشتر این ایمپلنت شده است.
 2. ایمپلنت نئودنت: این ایمپلنت سوییسی با وجود کیفیت بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است که برای تمام افراد جامعه قابل استفاده خواهد بود.
 3. ایمپلنت سوئیسی sic: عمر ایمپلنت sic مناسب و خوب است به همین دلیل این ایمپلنت نیز در رده ایمپلنت‌های خوب شمرده می‌شود.

بهترین برند ایمپلنت سوئیسی

با توجه به نکاتی که پیش‌تر ذکر شد، تصویری کلی در ذهن درباره انواع ایمپلنت سوییسی شکل می‌گیرد. ویژگیی‌هایی که یک ایمپلنت عالی دارد شامل کیفیت بالا، قیمت مناسب، تکنولوژی مورد استفاده، طول عمر و مواردی از این دست می‌شود. ایمپلنت اشترومن بهترین ایمپلنتی است که تمام این ویژگی‌ها را شامل شده و در نتیجه به یکی از پرطرفدارترین ایمپلنت‌های مورد استفاده تبدیل شده است

عوامل تاثیر گذار در قیمت ایمپلنت اشترومن

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که در قیمت ایمپلنت می‌تواند تاثیر داشته باشد. مهم‌ترین‌ این موارد را در ادامه ذکر شده است:

 1. تعداد دندان: هزینه ایمپلنت، بر اساس تعداد واحد دندان مورد نیاز تعیین می‌شود. با این ترتیب که هر عملیاتی که بر روی یک دندان انجام می‌شود تعرفه مخصوص به خود را داشته و بر اساس هر واحد دندانی محاسبه می‌شود. هر چه تعداد دندان‌ها افزایش پیدا کند قیمت ایمپلنت نیز به همان نسبت افزایش پیدا می‌کند.
 2. نرخ ارز و دلار: به دلیل وارداتی بودن ایمپلنت اشترومن نرخ ارز و دلار بر قیمت آن تاثیر مستقیم می‌گذارد و با افزایش آن هزینه ایمپلنت نیز افزایش پیدامی‌کند.
 3. دستمزد: دستمزد متخصصان دندانپزشک بر اساس مهارت و تجربه آن‌ها تعیین می‌شود. هر چه مهارت متخصص ایمپلنت بیشتر باشد هزینه نیز افزایش پیدا می‌کند.
 4. مرکز ایمپلنت: طبیعتاً کلینیک‌های دندانپزشکی که خدمات و تجهیزات خاص و تخصصی ارائه می‌دهند از سایر کلینیک‌ها هزینه بیشتری دریافت می‌کنند و در نتیجه ایمپلنت را با هزینه بیشتری انجام می‌دهند؛ گرچه هزینه دریافتی در این کلینیک‌های تخصصی بیشتر است ولی به دلیل دریافت خدمات تخصصی و ضامن سلامتی، ارزش پرداخت و سرمایه‌گذاری را دارد.
عوامل تعیین کننده هزینه ایمپلنت اشترومن

دلیل محبوبیت ایمپلنت اشترومن

کشور سوییس یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین کشورها در زمینه تولید ایمپلنت است و ایمپلنت اشترومن هم ساخت کشور سوییس بوده و به همین دلیل این ایمپلنت در لیست بهترین ایمپلنت‌های جهان قرار دارد. از دیگر دلایل محبوبیت اشترومن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. درصد موفقیت بالا در کاشت دندان
 2. ظاهر طبیعی‌تر
 3. دسترسی بهتر
 4. تطابق بیشتر

جنس ایمپلنت‌های اشترومن

ایمپلنت‌ها بر اساس کاربردهای متفاوت، ساختار متفاوتی هم دارند. ایمپلنت‌های سوییسی اشترومن یا از تیتانیوم و یا از سرامیک ساخته می‌شوند. هر دو طراحی ویژه‌ای داشته و توسط محققان این شرکت طراحی و ساخته می‌شوند. علاوه بر این، این شرکت برای کسانی که به تیتانیوم حساسیت دارند هم ایمپلنتی از جنس استیل طراحی کرده است.

دریافت سریع نوبت اینترنتی جهت کاشت دندان با ایمپلنت اشترومن

مشاوره حضوری برای کاشت دندان با ایمپلنت اشترومن در شمال تهران

اگر ساکن مناطقی همانند نیاوران، اقدسیه، زعفرانیه، جردن، شریعتی، میرداماد، پاسداران و سایر محله‌های این مناطق هستید و قصد مراجعه به یک مرکز تخصصی ایمپلنت در شمال تهران را دارید، می‌توانید به مطب شریعتی سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه 3، واحد 11

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مثال: 09120001234
Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden

کلینیک شریعتی سیمادنت

مشاوره حضوری با بهترین متخصص ایمپلنت اشترومن در غرب تهران

علاوه بر مناطق شمالی تهران، سیمادنت در غرب تهران نیز شعبه‌ای دیگر دارد و شما می‌توانید برای دریافت مشاوره حضوری و نیز انجام انواع خدمات درمانی و مشاوره جهت ایمپلنت به شعبه ستارخان سیمادنت مراجعه کنید. در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند صادقیه، ستارخان، مرزداران،جنت آباد، سعادت آباد یا حتی کرج هستید قصد مراجعه به یک مرکز ایمپلنت در اطراف منزل خود را دارید، می‌توانید به مطب ستارخان سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مثال: 09120001234
Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden

کلینیک سیمادنت ستارخان

به این صفحه امتیاز دهید!

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. امتیاز: 0

اولین نفری باشید که به این پست رای می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت