خدمات ما
بیشتر
متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دقت زیادی خرج کنید

متخصص ایمپلنت کیست؟

دندانپزشک متخصص ایمپلنت، فردی دانش آموخته و مجرب است که توانایی انجام جراحی ایمپلنت را با هدف کاشت بهترین انواع ایمپلنت دارد. دکتر ایمپلنت این توانایی را دارد که سلامتی و زیبایی را برای فردی که کاندید کاشت ایمپلنت است، به ارمغان آورد. متخصصین ایمپلنت سیمادنت پس از معاینه اولیه، ایمپلنت های مناسب را به همراه هزنیه‌های آن به بیمار معرفی می‌کنند و تلاش می‌کنند تا با کمترین هزینه، بهترین نتایج را برای بیماران به ارمغان آورند.

دریافت نوبت ویزیت متخصص ایمپلنت سیمادنت

Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden

بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) چه خصوصیاتی دارد؟

هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟ ایمپلنت چه تاثیری در زیبایی فرد دارد؟ مناسب ترین سن برای انجام ایمپلنت چه سنی است؟ در هنگام انجام ایمپلنت چه خدماتی را دریافت می کنید؟ و بسیاری سوالات دیگر که درباره انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در این مقاله پاسخ می دهیم. اگر شما نیز تمایل به انجام ایمپلنت دارید و به دنبال متخصصی با تجربه در این زمینه می باشید. این مقاله را به شما پیشنهاد می کنم. با ما همراه باشید.

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار
متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار
متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

دکتر ایمپلنت به چه کسانی کمک می‌کند؟

همه افرادی که دندان‌های سالم خود را از دست داده‌اند و زیبایی و سلامتشان به دلیل غیبت یک یا چند دندان تحت تاثیر قرار گرفته است، می‌توانند از خدماتی که یک متخصص ایمپلنت با تجربه

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

افراد مسن با تعداد زیادی دندان غایب

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

افراد جوان با یک یا چند دندان غایب

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

افرادی که به خاطر نبود دندان اعتماد به نفس ندارند

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

افرادی که دندان مصنوعی یا بریج نمیخواهند

آیا من به ایمپلنت نیاز دارم؟ مشاوره با یک متخصص ایمپلنت خوب

اگر نمی‌دانید که نیاز به دریافت خدمات از یک متخصص ایمپلنت دارید یا خیر، این امکان توسط کلینیک سیمادنت برای شما فراهم شده است تا سوالات و ابهامات خود را درباره نیاز خود به درمان ایمپلنت از یک متخصص ایمپلنت با تجربه بپرسید

ارمغان یک دندانپزشک ایمپلنت چیست؟

 • بهبود طرح لبخند
 • بازیابی عملکرد دندان
 • بهبود تکلم
 • پیشگیری از تحلیل استخوان فک
 • افزایش اعتماد به نفس
ارمغان یک متخصص ایملنت، لبخندی به زیبایی آسمان

شما هم به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت می گردید؟

چند سالی است که روش درمانی ایمپلنت در میان افراد رایج شده است؛ چرا که ایمپلنت دندان تاثیر بسیار زیادی بر داشتن زیباترین لبخند ها و زیبایی صورت می گذارد؛ به جرات می توان گفت امروزه ذهن بسیاری از افراد، به دنبال داشتن زیباترین دندان ها و همچنین ایمپلنت دندان می باشد. عمل ایمپلنت دندان ها بیشتر از عمل های زیبایی دیگر که بر روی صورت انجام می شود طرفدار پیدا کرده است. اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) و ویژگی خدمات مربوط به ایمپلنت با هم می خوانیم.

دستمزد دندانپزشک ایمپلنت!

قیمت ایمپلنت دندان به صورت بازه ای 6 تا 20 میلیون تومان به ازای هر واحد هست. اما برای برآورد دقیق قیمت ایمپلنت، حتما باید توسط یه متخصص ویزیت بشید. و اگر می‌خواهید بیشتر با این هزینه‌های آشنا شوید، می توانید درباره در سایت سیمادنت بیشتر بخوانید.

برخی از سوالات پرتکرار بیماران از یک متخصص ایمپلنت

بله اگر یک یا چند دندان خود را از دست داده اید و قصد جایگزینی آن را دارید می توانید ایمپلنت بکارید.

جراح دهان و دندان، متخصص لثه و ایمپلنت و متخصصان پروتز دندان می توانند برای مراجعان جراحی کاشت ایمپلنت انجام دهند.

به طور معمول از اولین مرحله کاشت ایمپلنت تا حصول نتیجه نهایی به طور میانگین 4 تا 5 ماه زمان نیاز است.

ما در سیمادنت از مطرح ترین برندهای جهانی استفاده می کنیم. تمام ایمپلنت ها دارای کیفیت بالا و گارانتی هستند. اشترومن، نئودنت و ایمپلنت های کره ای تنها نمونه هایی از ایمپلنت های کار شده در سیمادنت هستند.

منظور از ایمپلنت فوری یا یک روزه، ایمپلنت هایی هستند که در یک یا نهایتا چند روز به طور کامل انجام می‌شن. یعنی مراجع لازم نیست به طور میانگین 4 ماه تا اتمام فرآیند کاشت و نصب پروتز صبر کنه. کل فرآیند از کشیدن دندان تا نصب روکش ممکنه 1 تا چند روز انجام بشه. ما این روش کاشت رو برای این افراد در سیمادنت انجام می‌دیم:

 • افرادی که سطح سلامتی عمومی خوبی دارند
 • افرادی که تراکم استخوانی مطلوبی دارند
 • مراجعانی که از شهرستان یا خارج کشور به سیمادنت مراجعه می کنند
 • مراجعان شاغلی که مشغله کاری بسیار زیادی دارن
 • افرادی که میخوان خیلی زود خودشون رو برای مراسمی آماده کنن
 • و …

سوال دیگه ای دارید؟

دندانپزشک ایمپلنت از چه ایمپلنت‌هایی استفاده می‌کند؟

ایمپلنت های زیادی در مارکت دندانپزشکی وجود دارند که البته همه آن ها قابل اعتماد نبوده و کیفیت لازم را ندارند، متخصصین ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت، با ارائه توضیحات شفاف و کامل به شما درباره هر ایمپلنت قابل استفاده و هزینه آن، پیش از شروع درمان ایمپلنت، طرح درمان شما را به صورت شفاف و کاملا قابل درک برای شما مشخص خواهند کرد. ایمپلنت های موجود در بازار ایران که متخصصین ایمپلنت سیمادنت از آن‌ها استفاده می‌کنند، موارد زیر هستند:

ایمپلنت اشترومن

اشترومن را می‌توان به عنوان بهترین ایمپلنت معرفی کرد. ایمپلنت ها اشترومن سوئیسی هستند و محدوده قیمت آن ها بین 9 تا 20 میلیون تومان متغییر است.

ایمپلنت نئودنت

نئودنت یک برند مطرح ایمپلنت است که در برزیل تولید می شود اما بخشی از شرکت آن در مالکیت شرکت اشترومن قرار داد. هزینه این ایمپلنت بالاتر از 7 میلیون به ازای هر واحد است.

ایمپلنت کره‌ای

ایمپلنت های کره ای بعد از ایمپلنت های سوئیسی و نئودنت به صرفه ترین ایمپلنت های بازار هستند. این ها مرغوبند و هزینه ای بیشتر از 5 میلیون به ازای هر واحد دارند.

برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دقت زیادی خرج کنید

کاشت ایمپلنت دندان، یک کار کاملا تخصصی است که پزشک متخصص ایمپلنت باید تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد. متخصص ایمپلنت باید بتواند به بهترین شکل ممکن ایمپلنت ساخته شده را جایگزین دندان های طبیعی کند و چنان کار بازسازی را انجام دهد که کاملا طبیعی جلوه دهد. طبیعی بودن ایمپلنت از اهمیت زیادی برخوردار است.همچنین باید متخصص ایمپلنت، بازسازی دندان را به شکلی انجام دهد که بیمار در هنگام صحبت کردن و یا در هنگام غذا خوردن کاملاً احساس راحتی با دندان های خود داشته باشد.

متاسفانه بسیاری از دندانپزشکان که کار ایمپلنت دندان را انجام می دهند، تخصص لازم را در این زمینه ندارند و بعد از بازسازی دندان، تازه متوجه غیر طبیعی شدن و بد شکل شدن دندان های می شوند. حتی در برخی موارد نیز باعث آزار بیمار نیز می شوند؛ پس توصیه می کنیم که برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دندان، دقت بیشتری به خرج دهید. زیرا زیبایی دهان و دندان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دقت زیادی خرج کنید

تصاویر قبل و بعد از هنرنمایی متخصصین ایمپلنت سیمادنت

تصاویر تعدادی از مراجعان سیمادنت که با کمک دندانپزشکان ایمپلنت سیمادنت اخیرا دندان از دست رفته خود را با ایمپلنت جایگزین کرده اند.

بهترین سن برای ایمپلنت دندان چه سنی است؟

به گفته بسیاری از متخصصین، باید برای انجام ایمپلنت دندان در بهترین حالت تا سن 18 سالگی صبر کرد، تا اسکلت فک و صورت شکل کامل و ثابتی را پیدا کند. در صورتی که زیر سن 18 سالگی اقدام به ایمپلنت دندان کنید؛ ممکن است به دلیل رشد فک و صورت، شکل دندان های مصنوعی تغییر کند و بیمار بعد از مدتی احساس ناخوشایندی در هنگام غذا خوردن و حتی صحبت کردن پیدا کند. البته به یاد داشته باشید که این مورد با توجه به تشخیص پزشک ارزیابی می شود. در غیر این صورت امکان دارد در آینده ای نزدیک به دلیل رشد فک و صورت، دندان های شما ظاهری کوتاه تر به خود بگیرند. و به طور کلی بیمار شاهد کج شدن صورت می‌شود. در چنین مواردی نیز نارضایتی بیمار از فرایند ایمپلنت را در پی خواهد داشت.

شما هم به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت می گردید؟

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

متاسفانه تعدادی از دندانپزشکان برای انجام ایمپلنت دندان، از جنس های تقلبی و نامرغوب استفاده می کنند و به دلیل طولانی بودن دوره درمان، در کار خود عجله می کنند. ولی باید بگوییم که بهترین متخصص ایمپلنت دندان علاوه بر اینکه باید تسلط و دانش کافی داشته باشد باید بتواند جنس های تقلبی ایمپلنت را تشخیص دهد؛ از بهترین مارک ایمپلنت استفاده کند و به هیچ وجه در کار خود عجله نکند چرا که روند ایمپلنت دندان بسیار کار حساسی است. بیماران عزیز حتما به این نکته توجه داشته باشید که در صورت مراجعه نکردن به بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) ممکن است شاهد صدمات جبران ناپذیر از قبیل ناهماهنگی دندان ها و یا احساس درد در دندان های خود باشید. بنابراین برای پیشگیری از چنین اتفاقاتی حتما باید از یک متخصص حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.

ویژگی بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان

از جمله ویژگی های مهم بهترین کلینیک و بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) دندان که می تواند آن را از دیگر متخصصان متمایز کند، شامل موارد زیر می شود:

 • رعایت بهداشت و پاکیزه بودن محیط کلینیک
 • استفاده از تجهیزات روز دنیا
 • استفاده از بهترین مارک ایمپلنت
 • ارائه راهنمایی های دقیق و شفاف به بیمار پیش از هر اقدامی
 • وقت شناسی و همچنین احترام به بیماران

اکنون در صورتی که شما نیز به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت دندان می گردید؛ ما می توانیم به شما در این زمینه کمک کنیم. ما به شما دکتر هاوش غارتی که یکی از بهترین متخصصین در زمینه ایمپلنت دندان می باشد را پیشنهاد می کنیم.

به گفته متخصص ایمپلنت دندان، کاشت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟

توجه داشته باشید که تمامی مطالبی که در این محتوا ذکر شده است؛ کاملا از زبان متخصصین ایمپلنت دندان بازنویسی شده است؛ در مورد اینکه چه کسانی نباید به سراغ ایمپلنت دندان بروند هم از متخصصین کاشت دندان پرس و جو کرده ایم. طبق گفته هایی که متخصص ایمپلنت عنوان نموده است در ادامه لیستی از کسانی که نمی توانند عمل ایمپلنت را انجام دهند را به شما معرفی می کنیم:

 1. افرادی که سابقه انجام شیمی درمانی یا رادیوتراپی را دارند و یا در حال حاضر از این روش های درمانی استفاده می کنند. گزینه مناسبی برای انجام ایمپلنت دندان نیستند.
 2. افرادی که دچار بیماری های خاصی می باشند مانند پوکی استخوان و یا بیماری های مانند آن، چرا که درمان ایمپلنت برای این افراد هیچ ماندگاری و پایداری ندارند. به همین دلیل به این افراد نیز درمان ایمپلنت توصیه نمی شود.
 3. افرادی که دچار بیماری های لثه هستند. علاوه بر این، افرادی که استخوان های فک آن ها قدرت و انسجام کافی  را ندارد. این افراد قبل از هر چیز باید لثه و فک خود را درمان کنند.
 4. افرادی که دخانیات مصرف می کنند. به گفته متخصصین ایمپلنت دندان، دخانیات حتی سیگار و قلیان باعث کم شدن میزان موفقیت درمان ایمپلنت می شود.
 5. افرادی که از داروهایی استفاده می کنند که در آن ها از مشتقات بیس فسفونات استفاده شده است نیز گزینه مناسبی برای ایمپلنت نیستند.

نکته مهم: تمامی مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم پس از معاینه اولیه توسط متخصص ایمپلنت مورد بررسی قرار می گیرد.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟

شاید یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این باشد که هزینه های مربوط به ایمپلنت چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟ در پاسخ می توان گفت که قیمت ایمپلنت دندان به مواردی از جمله دستمزد دکتر متخصص ایمپلنت دندان و قیمت مواد ایمپلنت بستگی دارد. به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی نظیر موارد زیر نیز بستگی دارد:

 • برند ایمپلنت استفاده شده و کشور سازنده ایمپلنت
 • گارانتی قطعات ایمپلنتی که خریداری شده است.
 • کیفیت خدمات ارائه شده توسط دکتر متخصص ایمپلنت دندان
 • کیفیت قطعاتی که برای ایمپلنت دندان استفاده شده است.

یکی از مهمترین مواردی که تعیین کننده هزینه ایمپلنت و دستمزد دکتر متخصصین ایمپلنت می باشد؛ ضمانت قطعات ایمپلنت است. ضمانت ایمپلنت برای بیماران بسیار اهمیت دارد چرا که این مسئله نشان دهنده این است که شرکت تولید کننده ایمپلنت دندان به محصول خود اطمینان کامل دارد و بیمار می تواند اعتماد کاملی به قطعات ایمپلنت خود داشته باشد.

متخصصین ایمپلنت سیمادنت

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

دکتر هاوش غارتی

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

دکتر ساسان ترابیان

متخصص ایمپلنت | بهترین متخصص ایمپلنت از نگاه بیمار

دکتر ارد تقوا

دریافت نوبت ایمپلنت از سیمادنت

با پر کردن فرم زیر همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس می‌گیرند و مقدمات حضور شما در سیمادنت را فراهم می‌کنند.

Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
نظرات :  
 • عرفان گفت:

  سلام من 2 تا از دندان های فک بالامو از دست دادم و دچار تحلیل لثه هم هستم خواستم ببینم مشکل منو کی الان باید بهش رسیدگی کنه؟ دندانپزشک عمومی یا متخصص ایمپلنت؟

  • کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت گفت:

   سلام
   پس از کشیدن دندان لثه درآن ناحیه دچار تحلیل میشود لذا برای جلوگیری از تحلیل بیشتر برای گذاشتن ایمپلنت اقدام نمایید.برای گذاشتن ایمپلنت دندانپزشک عمومی ومتخصص لثه میتواند به شما کمک کند.
   باسپاس
   کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

 • abaass گفت:

  من ایمپلنت کردم اما بعد از مدتی ایمپلنتم لق شده. فکر کنم پیدا کردن یک متخصص ایمپلنت خوب از نون شب واجب تر بود که من سهل انگاری کردم. الان چاره کار من چیه؟

  • کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت گفت:

   سلام
   لق شدن ایمپلنت دلایل متفاوتی دارد که می توان به مواردی چون (تحلیل استخوان فک، لق شدن تاج دندان ، ضربه شدید و… اشاره کرد .بنابراین لطفا به متخصص ایمپلنت مراجعه فرمایید. همچنین می توانید عکس های دندان خود را به واتساپ سیمادنت ارسال نمایید.
   دکتر داودیان
   متخصص ارتودنسی

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سیما دنت
  مشاوره آنلاین
  سیمادنت
  تماس با ما
  سیمادنت
  تماس با ما
  سیمادنت
  دریافت نوبت
  سیمادنت
  هزینه دندانپزشکی