خدمات ما
بیشتر
بهترین متخصص ایمپلنت چه خصوصیاتی دارد ؟ با دقت بخوان

بهترین متخصص ایمپلنت چه خصوصیاتی دارد ؟ با دقت بخوان

برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دقت زیادی خرج کنید

بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) چه خصوصیاتی دارد؟ هزینه ایمپلنت دندان چقدر است؟ ایمپلنت چه تاثیری در زیبایی فرد دارد؟ مناسب ترین سن برای انجام ایمپلنت چه سنی است؟ در هنگام انجام ایمپلنت چه خدماتی را دریافت می کنید؟ و بسیاری سوالات دیگر که درباره انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در این مقاله پاسخ می دهیم. اگر شما نیز تمایل به انجام ایمپلنت دارید و به دنبال متخصصی با تجربه در این زمینه می باشید. این مقاله را به شما پیشنهاد می کنم. با ما همراه باشید.

آشنایی با خدمات ایمپلنت دندان

چند سالی است که خدمات دندانپزشکی زیبایی به ویژه ایمپلنت کردن دندان ها بسیار رایج شده است. که طرفداران زیادی نیز دارد. اکنون در صورتی که شما هم به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت )می گردید؛ و سوالات زیادی در مورد بهترین مارک ایمپلنت، قیمت ایمپلنت، لیست خدمات متخصص ایمپلنت و … در ذهن خود دارید؛ پس در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا پاسخ خود را بیابید.

 

آشنایی با بهترین دکتر متخصص ایمپلنت

شما هم به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت می گردید؟

چند سالی است که روش درمانی ایمپلنت در میان افراد رایج شده است؛ چرا که ایمپلنت دندان تاثیر بسیار زیادی بر داشتن زیباترین لبخند ها و زیبایی صورت می گذارد؛ به جرات می توان گفت امروزه ذهن بسیاری از افراد، به دنبال داشتن زیباترین دندان ها و همچنین ایمپلنت دندان می باشد. عمل ایمپلنت دندان ها بیشتر از عمل های زیبایی دیگر که بر روی صورت انجام می شود طرفدار پیدا کرده است. اکنون برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) و ویژگی خدمات مربوط به ایمپلنت با هم می خوانیم.

با ایمپلنت دندان زیبایی خود را دو  چندان کنید

در صورتی که شما عزیزان، می خواهید دندان های مرتب، سفید و زیبایی داشته باشید؛ و یا در صورتی که یک یا چند دندان خود را از دست داده اید و می خواهید زیبایی صورتتان را دوباره به دست آورید و حتی زیبایی دندان ها و چهره خود را دو چندان کنید، پس بدین منظور می توانید از یک متخصص ایمپلنت دندان کمک بگیرید. ایمپلنت علاوه بر زیبایی چهره و دندان ها در نحوه سخن گفتن و طبیعتا اعتماد به نفس افراد نیز موثر می باشد.در صورتی که بخواهیم یک تعریف کلی از ایمپلنت دندان داشته باشیم باید بگوییم که ایمپلنت دندان در واقع بخشی است که به عنوان ریشه دندان در داخل استخوان فک صورت قرار می گیرد و سپس تاج دندان بر روی آن به بهترین شکل ممکن، بازسازی می شود.

 

ویدئو معرفی متخصص و جراح بیماری های لثه دکتر هاوش غارتی

 

برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دقت زیادی خرج کنید

ایمپلنت دندان یک کار کاملا تخصصی است که پزشک متخصص ایمپلنت باید تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد. متخصص ایمپلنت باید بتواند به بهترین شکل ممکن ایمپلنت ساخته شده را جایگزین دندان های طبیعی کند و چنان کار بازسازی را انجام دهد که کاملا طبیعی جلوه دهد. طبیعی بودن ایمپلنت از اهمیت زیادی برخوردار است.همچنین باید متخصص ایمپلنت، بازسازی دندان را به شکلی انجام دهد که بیمار در هنگام صحبت کردن و یا در هنگام غذا خوردن کاملاً احساس راحتی با دندان های خود داشته باشد.

متاسفانه بسیاری از دندانپزشکان که کار ایمپلنت دندان را انجام می دهند، تخصص لازم را در این زمینه ندارند و بعد از بازسازی دندان، تازه متوجه غیر طبیعی شدن و بد شکل شدن دندان های می شوند. حتی در برخی موارد نیز باعث آزار بیمار نیز می شوند؛ پس توصیه می کنیم که برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دندان، دقت بیشتری به خرج دهید. زیرا زیبایی دهان و دندان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

 

برای پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت دقت زیادی خرج کنید

بهترین متخصصین ایمپلنت دندان را از ما بخواهید

همانطور که گفته شد، پیدا کردن بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) دندان؛ کار آسانی نیست؛ چرا که این حرفه بسیار تخصصی است و به دلیل موقعیت شغلی مناسب این حرفه، بسیاری از پزشکانی که هیچ تسلطی در این زمینه ندارند؛ دست به این کار می زنند. که نارضایتی بیماران را با خود به همراه دارد. ولی ما با توجه به تجربه ای که در این زمینه داریم توانسته ایم بهترین متخصص ایمپلنت دندان را به شما معرفی کنیم. متخصصی که مهارت و دانش بالایی در این زمینه را دارد. دکتر هاوش غارتی یکی از بهترین متخصصین در زمینه ایمپلنت دندان می باشند. که ایشان توانسته اند با ارائه خدمات ایمپلنت با کیفیت عالی به یکی از بهترین متخصصین در زمینه ایمپلنت باشند.

بهترین سن برای ایمپلنت دندان چه سنی است؟

به گفته بسیاری از متخصصین، باید برای انجام ایمپلنت دندان در بهترین حالت تا سن 18 سالگی صبر کرد، تا اسکلت فک و صورت شکل کامل و ثابتی را پیدا کند. در صورتی که زیر سن 18 سالگی اقدام به ایمپلنت دندان کنید؛ ممکن است به دلیل رشد فک و صورت، شکل دندان های مصنوعی تغییر کند و بیمار بعد از مدتی احساس ناخوشایندی در هنگام غذا خوردن و حتی صحبت کردن پیدا کند. البته به یاد داشته باشید که این مورد با توجه به تشخیص پزشک ارزیابی می شود. در غیر این صورت امکان دارد در آینده ای نزدیک به دلیل رشد فک و صورت، دندان های شما ظاهری کوتاه تر به خود بگیرند. و به طور کلی بیمار شاهد کج شدن صورت می‌شود. در چنین مواردی نیز نارضایتی بیمار از فرایند ایمپلنت را در پی خواهد داشت.

 

شما هم به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت می گردید؟

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

متاسفانه تعدادی از دندانپزشکان برای انجام ایمپلنت دندان، از جنس های تقلبی و نامرغوب استفاده می کنند و به دلیل طولانی بودن دوره درمان، در کار خود عجله می کنند. ولی باید بگوییم که بهترین متخصص ایمپلنت دندان علاوه بر اینکه باید تسلط و دانش کافی داشته باشد باید بتواند جنس های تقلبی ایمپلنت را تشخیص دهد؛ از بهترین مارک ایمپلنت استفاده کند و به هیچ وجه در کار خود عجله نکند چرا که روند ایمپلنت دندان بسیار کار حساسی است. بیماران عزیز حتما به این نکته توجه داشته باشید که در صورت مراجعه نکردن به بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) ممکن است شاهد صدمات جبران ناپذیر از قبیل ناهماهنگی دندان ها و یا احساس درد در دندان های خود باشید. بنابراین برای پیشگیری از چنین اتفاقاتی حتما باید از یک متخصص حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.

ویژگی بهترین دکتر متخصص ایمپلنت دندان

از جمله ویژگی های مهم بهترین کلینیک و بهترین متخصص ایمپلنت ( دکتر ایمپلنت ) دندان که می تواند آن را از دیگر متخصصان متمایز کند، شامل موارد زیر می شود:

 • رعایت بهداشت و پاکیزه بودن محیط کلینیک
 • استفاده از تجهیزات روز دنیا
 • استفاده از بهترین مارک ایمپلنت
 • ارائه راهنمایی های دقیق و شفاف به بیمار پیش از هر اقدامی
 • وقت شناسی و همچنین احترام به بیماران

اکنون در صورتی که شما نیز به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت دندان می گردید؛ ما می توانیم به شما در این زمینه کمک کنیم. ما به شما دکتر هاوش غارتی که یکی از بهترین متخصصین در زمینه ایمپلنت دندان می باشد را پیشنهاد می کنیم.

به گفته متخصص ایمپلنت دندان، کاشت دندان برای چه کسانی مناسب نیست؟

توجه داشته باشید که تمامی مطالبی که در این محتوا ذکر شده است؛ کاملا از زبان متخصصین ایمپلنت دندان بازنویسی شده است؛ در مورد اینکه چه کسانی نباید به سراغ ایمپلنت دندان بروند هم از متخصصین کاشت دندان پرس و جو کرده ایم. طبق گفته هایی که متخصص ایمپلنت عنوان نموده است در ادامه لیستی از کسانی که نمی توانند عمل ایمپلنت را انجام دهند را به شما معرفی می کنیم:

 1. افرادی که سابقه انجام شیمی درمانی یا رادیوتراپی را دارند و یا در حال حاضر از این روش های درمانی استفاده می کنند. گزینه مناسبی برای انجام ایمپلنت دندان نیستند.
 2. افرادی که دچار بیماری های خاصی می باشند مانند پوکی استخوان و یا بیماری های مانند آن، چرا که درمان ایمپلنت برای این افراد هیچ ماندگاری و پایداری ندارند. به همین دلیل به این افراد نیز درمان ایمپلنت توصیه نمی شود.
 3. افرادی که دچار بیماری های لثه هستند. علاوه بر این، افرادی که استخوان های فک آن ها قدرت و انسجام کافی  را ندارد. این افراد قبل از هر چیز باید لثه و فک خود را درمان کنند.
 4. افرادی که دخانیات مصرف می کنند. به گفته متخصصین ایمپلنت دندان، دخانیات حتی سیگار و قلیان باعث کم شدن میزان موفقیت درمان ایمپلنت می شود.
 5. افرادی که از داروهایی استفاده می کنند که در آن ها از مشتقات بیس فسفونات استفاده شده است نیز گزینه مناسبی برای ایمپلنت نیستند.

نکته مهم: تمامی مواردی که در بالا به آن ها اشاره کردیم پس از معاینه اولیه توسط متخصص ایمپلنت مورد بررسی قرار می گیرد.

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟

 

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است؟

شاید یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این باشد که هزینه های مربوط به ایمپلنت چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟ در پاسخ می توان گفت که قیمت ایمپلنت دندان به مواردی از جمله دستمزد دکتر متخصص ایمپلنت دندان و قیمت مواد ایمپلنت بستگی دارد. به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان به عوامل مختلفی نظیر موارد زیر نیز بستگی دارد:

 • برند ایمپلنت استفاده شده و کشور سازنده ایمپلنت
 • گارانتی قطعات ایمپلنتی که خریداری شده است.
 • کیفیت خدمات ارائه شده توسط دکتر متخصص ایمپلنت دندان
 • کیفیت قطعاتی که برای ایمپلنت دندان استفاده شده است.

یکی از مهمترین مواردی که تعیین کننده هزینه ایمپلنت و دستمزد دکتر متخصصین ایمپلنت می باشد؛ ضمانت قطعات ایمپلنت است. ضمانت ایمپلنت برای بیماران بسیار اهمیت دارد چرا که این مسئله نشان دهنده این است که شرکت تولید کننده ایمپلنت دندان به محصول خود اطمینان کامل دارد و بیمار می تواند اعتماد کاملی به قطعات ایمپلنت خود داشته باشد.

نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی