ایمپلنت آمریکایی | هزینه ایمپلنت آمریکایی 1402

ایمپلنت آمریکایی | هزینه ایمپلنت آمریکایی 1402

ایمپلنت آمریکایی

عناوین

بی‌دندانی باعث بروز مشکلات بسیاری به ویژه در کارهای روزانه‌‌ مانند بلع و تکلم می‌شود. در نتیجه باید در اسرع وقت اقدام به رفع این مشکل نمود. با پیشرفت علم دندانپزشکی دیگر مشکلاتی همانند نداشتن دندان چندان نگران کننده نبوده و می‌توان با روش‌های قابل اطمینانی همانند ایمپلنت یا کاشت دندان توسط متخصص ایمپلنت این مشکلات را برطرف نمود. جایگزینی دندان با ایمپلنت آمریکایی یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای افرادی است که دندان‌های خود را بر اثر بیماری، عدم رعایت بهداشت دهان، ضربه شدید و یا کشیدن دندان از دست داده‌اند؛ اما باید این مسئله را در نظر داشته باشید که این روش بسیار گران است.

برای جایگزینی دندان با استفاده از درمان ایمپلنت ابتدا پایه با روش جراحی در دهان قرار می‌گیرد، پایه ایمپلنت ساختار خاصی دارد که به استخوان فک جوش خورده و بعد از آن‌ به ترتیب اباتمنت (واسطه بین فیکسچر و تاج دندان ) و در نهایت روکش دندان جایگذاری می‌شود.

انواع مختلفی از ایمپلنت‌ها در کشورهای متفاوتی تولید می‌شوند. در این بین آمریکا که کشوری پیشرو و ممتاز در تولید لوازم پزشکی است، ایمپلنت‌هایی با کیفیت بسیار بالا تولید می‌کند که همین مسئله سبب می‌شود که ایمپلنت‌های آمریکایی از سایر برندهای ایمپلنت گران‌تر باشند.

یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب ایمپلنت دندان، انتخاب برند مناسب است. قیمت ایمپلنت بر اساس کیفیت مواد مورد استفاده برای ساخت آن و همچنین تعداد واحد مورد نیاز ایمپلنت تعیین می‌شود. جهت اطلاع از انواع ایمپلنت‌ها و هزینه آن‌ها از دندانپزشک متخصص ایمپلنت مشاوره بگیرید.

متخصصان ایمپلنت در سیمادنت

هزینه ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت‌های آمریکایی با چندین برند متفاوت ارائه می‌شوند که هرکدام قیمت و هزینه متفاوتی دارند. ایمپلنت‌های آمریکایی از انواع ایمپلنت‌های آلمانی، کره‌ای و سوییسی بسیار گران‌تر هستند. با اینکه این ایمپلنت‌‌ها با عنوان ایمپلنت‌های ساخت کشور آمریکا ارائه می‌شوند، اما تنها تحت لیسانس شرکت‌های آمریکا بوده و با نظارت آمریکا در کشورهای کره و ژاپن تولید می‌شوند. عوامل موثر در تعیین هزینه ایمپلنت به شرح زیر است:

 1. جنس
 2. کشور سازنده
 3. نوع متریال
 4. زمان کاشت
 5. دندانپزشک متخصص
نقل قول دکتر غارتی درباره ایمپلنت آمریکایی
نقل قول دکتر غارتی درباره ایمپلنت آمریکایی

هزینه ویزیت دندانپزشکی جهت استفاده از ایمپلنت آمریکایی

ویزیت دندانپزشکی سیمادنت در سال 1402قیمت به ريال
ویزیت دندانپزشکی عمومی برای ایمپلنت آمریکایی۱/۰۰۰/۰۰۰
ویزیت دندانپزشکی تخصصی برای ایمپلنت آمریکایی۱/5۰۰/۰۰۰

نکات مهم برای داشتن ایمپلنت با کیفیت

 1. انتخاب مناسب‌ترین کلینیک دندانپزشکی
 2. انتخاب متخصص ایمپلنت با تجربه
 3. رعایت بهداشت فردی
 4. انتخاب بهترین برند ایمپلنت

انواع ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت‌های آمریکایی انواع مختلفی دارند که هرکدام سطوح کیفی متنوع و قیمت‌های متفاوتی دارند. در ادامه برخی از شناخته شده‌ترین برندهای ایمپلنت آمریکایی مورد بررسی قرار گرفته شده است:

 1. ایمپلنت امریکایی زیمر:
  یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین برندهای ایمپلنت آمریکایی، ایمپلنت زیمر است. ایمپلنت زیمر به دلیل کیفیت بسیار بالا محبوبیت بسیار زیادی دارد. فیکسچر (در ایمپلنت نقش ریشه دندان را دارد) این ایمپلنت از تیتانیوم است چرا که تیتانیوم سازگاری بسیار بالایی با بدن دارد.
 2. ایمپلنت آمریکایی اینترالاک:
  ایمپلنت آمریکایی اینترالاک بسیار مستحکم است. به دلیل ساختار خاصی که پایه ایمپلنت آن دارد، طول درمان کاهش پیدا کرده و بسیار بادوام است.
 3. ایمپلنت آمریکایی بیکن:
  شرکت ایمپلنت امریکایی بیکن طراحی اختصاصی برای خود ارائه داده است که این ایمپلنت‌ها بدون پیچ هستند و با کم‌ترین ضربه وارد حفره می‌شوند و همچنین به دلیل طراحی خاص روی پایه 30 درصد بیشتر از بقیه مدل‌های ایمپلنت با استخوان تماس دارد.
 4. ایمپلنت آمریکایی سینتوگرفت:
  ایمپلنت آمریکایی سینتوگرفت ساخته شده از سرامیک و نانو است، به همین دلیل به سرعت با استخوان فک جوش می‌خورد و زخم سریع‌تر بهبود پیدا می‌کند. قیمت و هزینه این ایمپلنت نسبت به سایر برندهای آمریکایی بسیار بالا است.

مزایای ایمپلنت‌های آمریکایی

 1. عدم حساسیت
 2. مقاوم
 3. با دوام
 4. بدون آسیب به بافت استخوان
مزایای ایمپلنت آمریکایی

قیمت روز دلار و تاثیر آن بر ایمپلنت

ایمپلنت‌های آمریکایی و ایمپلنت‌های آلمانی بر اساس قیمت روز دلار قیمت‌گذاری می‌شوند، به همین دلیل لازم است قبل از انتخاب این برند ایمپلنت قیمت دلار بررسی شود و برای اطلاع بیشتر حتما با یک کلینیک دندانپزشکی مشورت شود.

آیا ایمپلنت آمریکایی در ایران قابل استفاده است؟

عده‌ای تصور می‌کنند به دلیل تحریم‌هایی که بر ایران اعمال می‌شود ایمپلنت امریکایی در ایران موجود نیست. این تفکر اشتباه بوده و با وجود تحریم‌ها انواع ایمپلنت‌های آمریکایی در ایران یافت می‌شود و می‌توان از آن‌ها در کلینیک‌های تخصصی دندانپزشکی استفاده کرد.

هزینه ایمپلنت آمریکایی
قیمت ایمپلنت آمریکایی

بهترین برند ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت‌های آمریکایی در انواع برندها و توسط شرکت‌های متفاوتی تولید و توزیع می‌شوند اما ایمپلنت زییمر یکی از بهترین انواع ایمپلنت‌های آمریکایی است که با توجه به کیفیت بالایی که دارد باید هزینه بیشتری برای استفاده از این ایمپلنت پرداخت شود.

دریافت سریع نوبت اینترنتی جهت انجام ایمپلنت


مشاوره حضوری برای ایمپلنت آمریکایی در شمال تهران

اگر ساکن مناطقی همانند نیاوران، اقدسیه، زعفرانیه، جردن، شریعتی، میرداماد، پاسداران و سایر محله‌های این مناطق هستید و قصد مراجعه به یک مرکز تخصصی ایمپلنت در شمال تهران را دارید، می‌توانید به مطب شریعتی سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه 3، واحد 11

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden

کلینیک شریعتی سیمادنت

مشاوره حضوری با بهترین متخصص ایمپلنت آمریکایی در غرب تهران

علاوه بر مناطق شمالی تهران، سیمادنت در غرب تهران نیز شعبه‌ای دیگر دارد و در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند صادقیه، ستارخان، مرزداران،جنت آباد، سعادت آباد یا حتی کرج هستید قصد مراجعه به یک مرکز تخصصی ایمپلنت در اطراف منزل خود را دارید، می‌توانید به مطب ستارخان سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden

کلینیک سیمادنت ستارخان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت