صفر تا صد انواع روش‌های اصلاح طرح لبخند | هزینه طراحی لبخند

صفر تا صد انواع روش‌های اصلاح طرح لبخند | هزینه طراحی لبخند

اصلاح طرح لبخند
0
(0)

لبخند زیبا بی‌شک خواسته‌ایست که همه افراد از جوانی تا پیری به دنبال داشتن آن هستند. طراحی لبخند و یا “اصلاح طرح لبخند” نامی است که برای مجموعه خدمات دندانپزشکی در راستای رسیدن به لبخندی زیبا استفاده می‌شود. برخی از افراد برای رسیدن به این هدف تنها به تغییرات کوچکی همانند سفید کردن دندان نیاز دارند و برخی دیگر لازم است اقدامات درمانی و زیبایی بیشتری از ارتودنسی گرفته تا ایمپلنت، لمینت و کامپوزیت را انجام دهند.

اصلاح طرح لبخند، اصطلاحی است که به وفور در تبلیغات مجازی و حقیقی به چشم می خورد. این درحالیست که بسیاری از افراد نمی‌دانند دقیقا این اصطلاح به چه روش‌های دندانپزشکی اشاره دارد! از این رو در بسیاری از موارد مراجعین به دلیل ناآگاهی به سراغ درمان‌های نادرست می‌روند. در نتیجه در ابتدا با مفهوم درست طراحی لبخند آشنا شده و سپس بهترین روش درمانی مناسب با وضعیت خود را انتخاب کنید.


معنای اصلاح طرح لبخند چیست؟

بهتر است قبل از هر مطلبی به توصیف دقیق اصطلاح “اصلاح طرح لبخند” بپردازیم. اولین کلمه این عبارت “اصلاح” است که به معنی ویرایش، بهبود و ترمیم بوده و زمانی که در کنار طرح لبخند قرار می‌گیرد به معنی بهبود و رفع نواقص و ایراداتی است که سبب نازیبا شدن لبخند خواهد شد.

اصلاح طرح لبخند اصطلاحی است که به مجموعه روش‌هایی گفته می‌شود که برای زیباتر کردن لبخند انجام می‌شود. برای داشتن لبخند زیبا، داشتن دندان‌های مرتب، سفید و خوش فرم حرف اول را می‌زند. بنابراین در صورتی که هر یک از انواع ناهنجاری‌های دندانی وجود داشته باشد می‌توان با انجام روش‌های طراحی لبخند به لبخند ایده‌آل و زیبا رسید.

نقل قول دکتر داودیان درباره اصلاح طرح لبخند دندانپزشکی
نقل قول دکتر داودیان درباره اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی

اجزای دندانی طراحی لبخند

هماهنگ­ سازی یک لبخند زیبا نیازمند یکپارچه­ سازی ترکیب دندانی و اجزای دیگر صورت است به بیان دیگر، مجموعه دندان­‌ها و ترکیب صورت سهم مشترکی جهت دستیابی به یک لبخند زیبا دارند. در این محتوا به صورت اختصاصی به زیبایی‌ شناختی طراحی لبخند از حوزه تخصصی دندانپزشکی و روش‌های جدید در این راستا جهت رسیدن به ترکیب دندانی زیبا پرداخته می‌­شود.

چه مشکلاتی نیاز به انجام اصلاح طرح لبخند دارد؟

مشکلاتی که در ظاهر و زیباتر دیده شدن دندان‌ها موثر است نیاز به اصلاح طرح لبخند دارد. برخی از افراد تصور می‌کنند که اصطلاح طراحی لبخند تنها به لمینت و یا کامپوزیت برای بهبود فرم دندان‌ها محدود می‌شود، در صورتی که وجود نامرتبی و نامنظمی دندانی خود سبب نازیبا شدن لبخند خواهد شد. در نتیجه گستره خدمات ارائه شده در زمینه اصلاح طرح لبخند وسیع‌تر بوده و به برطرف کردن مشکلاتی از جمله موارد زیر اشاره دارد:

 1. زرد شدن و بد رنگی دندان‌ها
 2. داشتن دندان‌های کج و نامرتب
 3. دندان‌های کوتاه و بلند و نامتناسب
 4. فاصله زیاد بین دندان‌ها
 5. لب پر شدن و یا شکستگی دندان‌ها
 6. دیده شدن لثه در هنگام خندیدن (لبخند لثه‌ای)
 7. نداشتن یک یا چند دندان
مشکلاتی که باید با اصلاح طرح لبخند برطرف شود

بهترین روش اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی

برای داشتن طرح لبخند زیباتر با توجه به وضعیت دندان‌های بیمار روش‌های مختلفی ارائه می‌شود که در برخی موارد لازم است که تنها یک روش و یا در مواردی دیگر به صورت ترکیبی از چند روش برای بیمار به کار گرفته شود تا در نهایت به لبخند زیبا دست پیدا کند. از جمله انواع روش‌های دندانپزشکی طرح لبخند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

روش‌های اصلاح طرح لبخند دندانپزشکی سیمادنت
روش‌های دندانپزشکی اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند با ارتودنسی

شاید شما هم مانند بسیاری از افراد از دیدن نام ارتودنسی در فهرست انواع روش‌های اصلاح لبخند متعجب شده باشید ولی بهتر است واقعیت را بدانید و برای طراحی لبخند خود بهترین انتخاب را داشته باشید. برای داشتن لبخندی زیبا، در ابتدا باید دندان‌های مرتب و ردیف شده‌ای داشته باشید و این مسئله تنها با ارتودنسی امکان‌پذیر است. تا زمانی که دندان‌ها کج و نامرتب باشند، هیچ یک از روش‌های دندانپزشکی زیبایی همانند لمینیت وکامپوزیت نمی‌تواند موثر باشد و شما را به طرح لبخند ایده‌آلتان برساند.

با اصلاح طرح لبخند ارتودنسی یا همان سیم‌کشی دندان‌ها، مشکلاتی همانند نامرتبی، شلوغی دندان‌ها، فاصله زیاد بین دندان‌ها، درمان مشکلات عقب یا جلو بودن فک‌ها و به طور کلی بهبود موقعیت دندان‌ها انجام می‌شود. همچنین گاهی اوقات حتی نیاز است که به دلیل وجود ناهنجاری‌های شدید فکی، جراحی فک نیز همراه با ارتودنسی انجام شود.

بستن فاصله بین دندان‌ها با ارتودنسی یا لمینت و کاموپوزیت؟!

زمانی که صحبت از بستن فاصله بین دندانی می‌شود تا لبخندی زیباتر داشته باشید، ابتدا باید اندازه این فاصه و علت ایجاد آن بررسی شود. در صورتی که فاصله بین دندان‌ها بیشتر از حدوداً 3 میلی‌متر باشد بهترین روش بستن این فاصله، ارتودنسی و بهبود طراحی لبخند است و در صورتی که این فاصله کمتر بوده و مشکلات دیگری مانند نامرتبی و یا کجی دندان وجود نداشته باشد، بهتر است به سراغ روش‌های دندانپزشکی زیبایی مانند لمینت و کامپوزیت باندینگ رفت.

کاور دکتر مسعود داودیان

ویدیوهای ارتودنسی اصلاح طرح لبخند

هزینه ارتودنسی اصلاح طرح لبخند در کلینیک تخصصی سیمادنت

قیمت اصلاح طرح لبخند با ارتودنسی در سال 1403قیمت به ریال
ارتودنسی ثابت دو فک بدون کشیدن دندان550/۰۰۰/۰۰۰
ارتودنسی ثابت دو فک با کشیدن دندان600/۰۰۰/۰۰۰
ارتوسرجری (ارتودنسی جهت جراحی فک)650/۰۰۰/۰۰۰
ارتودنسی دیمون (به ازای هرفک اضافه می شود)200/۰۰۰/۰۰۰
ارتودنسی شبه دیمون (به ازای هرفک اضافه می شود)100/۰۰۰/۰۰۰
ارتودنسی سرامیکی (به ازای هر فک اضافه می شود)200/۰۰۰/۰۰۰
ارتودنسی متحرک دو فک300/۰۰۰/۰۰۰

در جدول بالا هزینه هر یک از روش‌های ارتودنسی به طور جداگانه مشخص شده است، با این وجود می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره نحوه محاسبه دقیق هزینه ارتودنسی در کلینیک تخصصی سیمادنت به دست آورید.درمان نداشتن دندان در طراحی لبخند

قطعا جای خالی یک یا چند دندان در زمانی که لبخند می‌زنید تصویر زیبایی از لبخند شما به وجود نمی‌آورد و همین مسئله باعث کم شدن اعتماد به نفستان خواهد شد. بنابراین اولین اقدام در اصلاح طرح لبخند دندان برای افرادی که به هر دلیلی مانند ضربه، بیماری و هر مسئله دیگری دندان خود را از دست داده‌اند، جایگزینی آن و پر کردن جای خالی دندان‌ است. به طور کلی برای درمان بی‌دندانی روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را دو دسته درمان‌های متحرک و درمان‌های ثابت تقسیم نمود.

درمان‌های متحرک برای جایگزینی دندان از دست رفته

حتما سالمندانی را در اطراف خود مشاهده کردید که بعد از ورود به دوران پیری و از دست دادن دندان‌های خود مجبور به استفاده از پروتز‌های متحرک دندانی و یا همان دندان مصنوعی هستند. البته از این روش می‌توان برای جایگزینی یک تا چندین دندان استفاده نمود. ولی خوب است بدانید که استفاده از پروتزهای مصنوعی و متحرک کمک چندانی به جویدن غذا نمی‌کند و بیشتر برای بهبود ظاهر و تکلم استفاده می‌شود. با این وجود ظاهر این نوع دندان‌های متحرک که از جنس پلاستیک ساخته می‌شود تفاوت زیادی با دندان طبیعی داشته و بهتر است که به سراغ روش‌های درمان ثابت بی دندانی رفت تا علاوه بر ظاهر طبیعی دندان، عملکرد آن نیز بهبود پیدا کند.

دندان مصنوعی متحرک برای درمان بی دندانی

درمان‌های ثابت برای درمان بی دندانی

همانطور که از نام این روش مشخص است، یک درمانی دائمی و ثابت خواهد بود و همانند روش‌های متحرک نیازی به خارج نمودن آن از دهان نخواهد بود. به همین خاطر این روش‌ها هزینه و البته کارایی بیشتری نیز خواهند داشت. درمان‌های ثابت دندان از دست رفته با دو روش بریج و ایمپلنت قابل اجرا هستند که به دلیل معایبی که در روش بریج دندان وجود دارد، بهترین روش، ایمپلنت دندان خواهد بود که متخصصین دندانپزشک آن را پیشنهاد می‌کنند.

بریج دندان

این روش یکی از انواع روش‌های پر کردن فضای خالی دندان از دست رفته است که باید حتما دندان‌های مجاور وجود داشته باشد تا با زدن پل بین دو دندان مجاور، فضای خالی دندان از دست رفته پر شود. در واقع بریج دندان یک نوع روکش به هم پیوسته است. در این روش از یک روکش بر روی دو دندان مجاور و پروتز مصنوعی برای پر کردن فضای خالی دندان از دست رفته استفاده می‌شود. در بریج باید دندان‌های مجاور سالم و محکم باشند تا بتوان از آن‌ها به عنوان پایه و تکیه‌گاه روکش استفاده کرد.

در روش بریج، نیاز است برای جایگذاری یک روکش سه تایی، دو دندان مجاور تراشیده شود و همین مسئله سبب آسیب رسیدن به این دندان‌ها خواهد شد. همچنین از آنجایی که یک روکش سه تایی به هم متصل استفاده می‌شود و امکان نخ دندان کشیدن وجود ندارد، مواد غذایی در بین آن‌ها باقی مانده، و به مرور سبب تورم و پوسیدگی ریشه دندان‌های مجاور خواهد شد.

درمان ثابت بریج دندان برای اصلاح طرح لبخند

بنابراین بهترین روش با ظاهری طبیعی و موثر برای اصلاح طرح لبخند دندان از دست رفته، ایمپلنت خواهد بود!

ایمپلنت دندان و اصلاح طرح لبخند

ایمپلنت دندان یک روش دائمی و ماندگار جایگزینی دندان از دست رفته است که ظاهری بسیار نزدیک به دندان‌های طبیعی فرد دارد‌. در کاشت دندان ابتدا پین‌ مخصوصی در محل دندان از دست رفته، در داخل استخوان فک قرار داده می‌شود و به عنوان پایه دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد و بعد از شکل‌گیری پیوند بین آن و استخوان فک، می‌توان پروتز دندان را قرار داده و مراحل کاشت دندان را پایان داد. از روش ایمپلنت دندان می‌توان برای جایگزینی یک تا کل دندان‌های فک استفاده نمود.

ویدیوهای اصلاح طرح لبخند با ایمپلنت دندان

متخصصان ایمپلنت دندان در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

صفر تا صد انواع روش‌های اصلاح طرح لبخند | هزینه طراحی لبخند

یــــــک بــــــار برای همیشه تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت ونیر را بخوانید؟!!

لمینت طرح لبخند

لمینت‌های سرامیکی (لمینت پرسلن) که در سال‌های اخیر کاربرد فراگیری در زمینه اصلاح و طراحی لبخند پیدا کرده است، ظاهری کاملا مشابه دندان طبیعی دارد. لمینیت‌ دندان از لایه نازکی از سرامیک با ضخامت چند دهم میلی‌متر تشکیل شده است که برای از بین بردن بد رنگی و یا بد فرمی دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای افرادی که دندان‌های کوتاه و بلند داشته و یا تغییر رنگ دندان‌هایشان به حدی است که با بلیچینگ امکان اصلاح رنگ آن‌ها وجود ندارد، باید به سراغ لمینت سرامیکی بروند. در این روش متخصص لمینت دندان بعد از تراشیدن دندان، لایه سرامیکی لمینت که در لابراتوار ساخته شده است را بر روی دندان می‌چسباند و لبخند زیباتری را برای شما به وجود می‌آورد.

کامپوزیت طرح لبخند

کامپوزیت ماده‌ایست که در علم دندانپزشکی با دو هدف زیبایی دندان و رفع عیوب ظاهری تاج دندان و همچنین ترمیمی (پر کردن بخش‌های پوسیده دندان) مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ به همین خاطر کامپوزیت یکی از پرکاربردترین روش‌ها در زمینه دندانپزشکی و طراحی لبخندی زیبا است. فیسینگ کامپوزیت که با نام‌های کامپوزیت ونیر و یا کامپوزیت لمینت نیز شناخته می‌شود، یکی از انواع روش‌های مورد استفاده در اصلاح طرح لبخند است که نواقصی از جمله بد رنگی دندان، شکستگی و یا ترک خوردگی دندان را برطرف می‌کند. برخلاف لمینت سرامیکی، در کامپوزیت نیازی با ساخت روکش دندان در لابراتوار نبوده و در یک جلسه مواد کامپوزیت در بخش‌های مورد نیاز به دندان چسبانده می‌شود.

ویدیوهای اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت و لمینت

اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت یا لمینت؟!

در ابتدا لازم است که با مراجعه به یک کلینیک تخصصی دندانپزشکی، به تشخیص بهترین متخصص دندانپزشک زیبایی مشخص گردد که کدام یک از روش‌های کامپوزیت و لمینت برای رفع نواقص دندانی شما و داشتن طرح لبخند زیبا بهترین انتخاب است. در واقع دندانپزشک با توجه به شرایط بیمار و هدف از استفاده از لمینت نوع آن (سرامیکی و یا کامپوزیت) را تعیین می‌کند. با این وجود جدول زیر اطلاعات مفیدی در رابطه با مقایسه بین ونیر کامپوزیت و لمینت سرامیکی در اختیار شما قرار می‌دهد.

مقایسه موردیلمیت سرامیکی کامپوزیت ونیر
هزینه و قیمتگران قیمتقیمت متوسط
میزان دوام و ماندگاری10 تا 15 سال – مقاومت بالا5 تا 7 سال – مقاومت نسبی
ظاهر دندان‌هابراقیت و جذابیت بیشترمات و معمولی
طول درمان2 تا 3 هفته1 روز
نیاز به تراشتراش بیشترتراش کمتر
مقاومت در برابر تغییر رنگبیشترین مقاومت را در برابر مواد غذایی و تغییر رنگ دارد.پس از مدت کوتاهی رنگ خود را از دست می‌دهد.

هزینه طراحی لبخند در کلینیک تخصصی سیمادنت

قیمت لمینت دندان در کلینیک سیمادنتعمومی (هزینه به ریال) تخصصی(هزینه به ريال)
فیسینگ کامپوزیت (هر دندان)35/۰۰۰/۰۰۰از 40,000,000
تا 50,000,000 

در صورتی که مایل هستید برای داشتن لبخندی زیباتر از روش کامپوزیت دندان استفاده کنید، بهتر است با عوامل دیگری که در تعیین قیمت کامپوزیت دندان موثر است را بشناسید.


برای دریافت نوبت اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ونیر و یا لمینت از طریق فرم زیر اقدام کنید.

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مثال: 09120001234
Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden


اصلاح طرح لبخند لثه‌ای

حتما تا به حال نام انواع جراحی‌های لثه را شنیده‌اید؛ با این وجود همیشه الزاماً جراحی لثه به دلیل وجود بیماری‌های لثه‌ای انجام نمی‌شود و بسیاری از موارد با هدف زیبایی لبخند و بهبود وضعیت لثه انجام می‌شود.

 اگر هنگام لبخند زدن لثه‌هايتان مشخص می‌شود و در نتيجه دندان‌ها کوتاه‌تر از حد طبيعی به نظر می‌رسد، چند راهکار فوق‌العاده برای بهبود و زيباتر کردن لبخندتان وجود دارد.

بافت لثه‌ای برخی از افراد به طور غیر طبیعی، بیش از اندازه معمول بر روی دندان پوشیده شده است و در طی جراحی زیبایی لثه، این بافت لثه بالاتر آورده شده (جراحی لیفت لثه) و در نتیجه لبخندی زیباتر حاصل می‌شود. يکی از عمل‌های رايج و محبوب جراحی بالا بردن لثه با ليزر است. به این ترتیب اصلاح طرح لبخند لثه‌ای یکی از مهمترین اقدامات در زمینه طراحی لبخند دندانپزشکی است.

جراح در جراحی بالا بردن يا تغيير شکل لثه، بافت اضافی لثه را با بهره‌گيری از ليزر به سرعت، به شيوه‌ای ايمن و با حداقل ناراحتی برمی‌دارد تا لبخندی طبيعی بر صورت فرد نقش ببندد.

متخصصان اصلاح طرح لبخند لثه‌ای در کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

صفر تا صد انواع روش‌های اصلاح طرح لبخند | هزینه طراحی لبخند

سفید کردن دندان‌ها (بلیچینگ)

تغيير رنگ دادن و لکه روی دندان تأثير ناخوشايندی بر زيبايي لبخند دارد. به کمک روش‌های تخصصی می‌توان دندان‌ها را در کلینیک دندانپزشکی و يا در خانه تا چند درجه يا بيشتر سفيد کرد. البته پيشنهاد می‌کنيم که همواره برای اين کار به متخصص دندانپزشک مراجعه کنيد. رنگ دندان پس از سفيد کردن دندان‌ها حدود 2 سال يا بيشتر ثابت می‌ماند.

در صورتی که دندان‌های فرد سالم بوده و از نظر شکل و فرم مشکلی نداشته باشد و تنها ایراد موجود بد رنگی و یا زرد شدن دندان‌ها باشد، بهترین روش طراحی لبخند، سفید کردن دندان و یا بلیچینگ است. در این روش رنگ دندان‌ها چند درجه روشن‌تر شده و در زیبایی لبخند بسیار موثر خواهد بود. دقت داشته باشید که نتیجه بلیچینگ دائمی نبوده و در صورتی که فرد به صورت مداوم عاداتی همانند کشیدن سیگار، مصرف قهوه و چای داشته باشد، به مرور زمان مجدداً رنگ دندان‌ها ممکن است تغییر کند؛ بنابراین با بهبود سبک زندگی و کنار گذاشتن برخی عادات غلط می‌توان ماندگاری بلیچینگ را بیشتر نمود.

آیا نتیجه بلیچینگ دندان دائمی است؟!

پاسخ دندانپزشک کلینیک تخصصی سیمادنت را بشنوید!

آیا سفید کردن دندان به مینای آن آسیب می‌زند؟

سفید کردن دندان ضرری برای مینای دندان ندارد، این عمل معمولاً با استفاده از پراکسیدها انجام می‌شود. به علاوه چنانچه مواد معدنی در اثر سفید کردن دندان از بین برود، این پی‌آمد نامطلوب به سرعت توسط آب دهان جبران می‌شود. بنابراین روش‌های سفید کردن دندان کاملاً ایمن هستند و انجام آن طی فرایند بهبود طرح لبخند، کوچکترین صدمه‌ای به دندان‌ها نمی‌زند.

هزینه بلیچینگ طراحی لبخند در کلینیک تخصصی سیمادنت

قیمت اصلاح طرح لبخند با بلیچینگ در سال 1403قیمت به ریال
بلیچینگ home هر فک25/۰۰۰/۰۰۰
بلیچینگ office هر فک35/۰۰۰/۰۰۰

اصلاح طرح لبخند کودکان

کودکان نیز همانند افراد بزرگسال لبخند زیبا برایشان مهم بوده و در میزان اعتماد به نفس آن‌هابسیار موثر است؛ علاوه بر این، برخی از مشکلات و ناهنجاری‌هایی که سبب نازیبا شدن لبخند می‌شود، در صورتی که در کودکی با روش‌هایی همانند ارتودنسی اصلاح نشود، ممکن است در بزرگسالی تشدید شده و مشکلات بیشتری را به همراه داشته باشد. شاید استفاده از عبارت اصلاح طرح لبخند برای کودکان کمی نامانوس باشد ولی با این وجود برخی از اقدامات درمانی دندانپزشکی که برای آن‌ها انجام می‌شود و در نهایت سبب زیباتر شدن لبخندشان خواهد شد، را می‌توان به عنوان اقدامات اصلاح طرح لبخند اطفال معرفی نمود. بنابراین والدین باید به همان میزان که به طراحی لبخند خود دقت می‌کنند، برای زیباتر شدن لبخند فرزندان خود نیز به کلینیک تخصصی دندانپزشکی مراجعه داشته باشند.

از جمله اقداماتی که برای طراحی لبخند کودکان انجام می‌‌شود عبارتند از:

 1. درمان و ترمیم پوسیدگی دندان کودک با کامپوزیت همرنگ دندان
 2. اصلاح نامرتبی دندان‌ها (شلوغی، کجی و یا فاصله زیاد بین دندان‌ها) با ارتودنسی
 3. اصلاح فرم دندان شکسته با کامپوزیت و همرنگ با دندان
 4. بهبود رنگ دندان با مواد سفید کننده مخصوص و بدون آسیب برای دندان کودک

اصلاح طرح لبخند کودکان توسط دندانپزشک متخصص کودکان

صفر تا صد انواع روش‌های اصلاح طرح لبخند | هزینه طراحی لبخند

عوارض اطلاح طرح لبخند

بسیاری از افراد که برای دریافت خدمات اطلاح طرح لبخند به کلینیک‌های دندانپزشکی مراجعه می‌کنند و انواع خدمات طراحی لبخند و دندانپزشکی زیبایی از بلیچینگ تا ارتودنسی و جراحی لثه را انجام می‌دهند، نگران هستند که آیا این خدمات ممکن است عوارضی هم به دنبال داشته باشد یا خیر؟

گاهی اوقات افراد به دلیل آشنا نبودن با شیوه‌های درمانی و یا بالا بودن هزینه‌ها، به پزشکانی مراجعه می‌کنند که در اصلاح طرح لبخند تخصص کافی ندارند. پس ممکن است حین انجام این کار یا پایان دوره‌های درمانی دچار عوارض پس از طرح لبخند شوند. یکی از رایج‌ترین این عوارض، آسیب به لثه‌ها و یا پوسیدگی دندان‌هاست که با مراجعه به پزشک متخصص در هر حوزه تخصصی از بروز این مشکلات جلوگیری می‌شود.

اصلاح طرح لبخند و کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

در بهبود طرح لبخند ويژگی کل و تک تک اجزاء صورت مهم خواهد بود با این وجود از آنجا که دندان‌ها بیشترین جلوه را خواهند داشت، عبارت “اصلاح طرح لبخند” با کلمه دندانپزشکی عجین شده است. در این زمینه شکل، فرم و رنگ دندان‌ها، بافت لثه و خلاصه هر بخشی که در طراحی لبخند نقش دارند باید اصلاح شوند تا در نهايت لبخندي رويايی خلق شود. بهبود طرح لبخند بنا به دلايل متعدد و متناسب با خواسته‌ها و شرايط منحصر به فرد هر بيمار انجام می‌شود. کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت با کادری مجرب و با تجربه و با استفاده از جدیدیترین تکنولوژی‌های حوزه دندانپزشکی در رسیدن به لبخندی زیبا و مطلوب برای شما خدمات دندانپزشکی حرفه‌ای ارائه می‌کنند.


مراجعه حضوری برای اصلاح طرح لبخند در شمال تهران

از آنجا که انجام هریک از اقدامات دندانپزشکی برای اصلاح طرح لبخند ممکن است به چندین دفعه مراجعه حضوری به کلینیک دندانپزشکی نیاز داشته باشد، شما باید علاوه بر در نظر گرفتن میزان تخصص دندانپزشکان مورد نظر، بعد مسافت را نیز مد نظر قرار دهید. در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند نیاوران، اقدسیه، زعفرانیه، جردن، شریعتی، میرداماد، پاسداران و سایر محله‌های این مناطق هستید و قصد مراجعه به یک کلینیک تخصصی دندانپزشکی برای طراحی لبخند در شمال تهران را دارید، می‌توانید به مطب شریعتی سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه 3، واحد 11

کلینیک شریعتی سیمادنت

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مثال: 09120001234
Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden


مراجعه حضوری برای اصلاح طرح لبخند در غرب تهران

کلینیک دندانپزشکی سیمادنت شعبه‌ای دیگر نیز در غرب تهران داشته و در نتیجه اگر ساکن مناطقی همانند صادقیه، ستارخان، مرزدارن، جنت آباد، سعادت آباد یا حتی کرج هستید و قصد مراجعه به یک مرکز تخصصی دندانپزشکی جهت اصلاح طرح لبخند خود را دارید، می‌توانید به مطب ستارخان سیمادنت مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

کلینیک سیمادنت ستارخان

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

مثال: 09120001234
Hidden
Hidden
مراجعه به کدام کلینیک برای شما مناسب تر است :
Hidden
Hidden
آیا شما بیمار جدید هستید :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden
بهترین زمان جهت تعیین وقت مراجعه برای شما چه زمانی از روز است :
Hidden

به این صفحه امتیاز دهید!

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. امتیاز: 0

اولین نفری باشید که به این پست رای می دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت