درباره ما

درباره ما

عناوین

کلینیک سیمادنت یکی از مجهزترین و پیشرفته‌ترین کلینیک‌های تخصصی دندانپزشکی در کشور است. که با بیش از 10 سال سابقه در تمام عرصه‌های دندانپزشکی به افراد بیشماری لبخند زیبا هدیه نموده است.
کلینیک سیمادنت تنها کلینیکی است که تمام درمان‌ها و و روند درمان‌های خود را به شکل ویدیو درآورده و در سایت و رسانه‌های اجتماعی قرار می‌دهد. علت انتخاب نام سیمادنت نیز همین دلیل است.
مدیریت کلینیک تخصصی سیمادنت زیر نظر دکتر داودیان، رتبه یک آزمون تخصصی و عضو بنیاد ملی نخبگان، است. دکتر داودیان فردی منظم و با پشتکار بوده و بر روند درمان بیماران بسیار حساس هستند به همین دلیل تمام بیماران از کلینیک تخصصی سیمادنت رضایت قلبی دارند.

چرا سیمادنت؟

فوتوگرافی در داخل مطب

سرمایه گذاری روی فناوری

پزشک‌های متخصص

تمام خدمات در یک کلینیک

متخصص ارتودنسی

کلینیک تخصصی سیمادنت

کلینیک سیمادنت

استفاده از قالب‌گیری دیجیتال

با توجه به برتری غیر قابل انکار قالب‌گیری دیجیتال نسبت به قالب‌گیری سنتی، کلینیک تخصصی سیمادنت در هر دو شعبه ستارخان و شریعتی از این فناوری ویژه بهره می‌برد. از جمله مزایای استفاده از اسکنر دیجیتال در سیمادنت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • 1. عدم ایجاد حس ناخوشاید مانند قالب‌گیری سنتی
  • 2. کاهش احتمال بروز خطاهای انسانی
  • 3. سهولت در قالب‌گیری دندانی‌های عقبی و دندان‌های نهفته، نواحی بی‌دندانی

با توجه به مزایای ذکر شده برای اسکنر دیجیتال، در کلینیک تخصصی سیمادنت در بخش‌های مختلف از جمله ارتودنسی، ایمپلنت و پروتزهای دندانی از این تکنولوژی بروز دندانپزشکی بهره برده می‌شود.


همه خدمات تخصصی دندانپزشکی زیر یک سقف

ایمپلنت

ارتودنسی

عصب‌کشی

خدمات زیبایی

سیمادنت و به روز ترین تجهیزات

سیمادنت یک کلینیک تخصصی دندانپزشکی است که افراد می‌توانند برای درمان هرگونه ناهنجاری دهانی، دندانی و فکی خود به کلینیک تخصصی سیمادنت مراجعه کنند. سیمادنت با داشتن لابراتوار اختصصی این امکان را برای بیماران فراهم می‌آورد تا در یک مجموعه بدون معطلی تمام نیاز‌های درمانی خود را برطرف کنند. در لابراتورار اختصاصی کلینیک سیمادنت تمام تجهیزات لازم برای بخش‌های مختلف دندانپزشکی از جمله مهم‌ترین آن‌ها ارتودنسی ثابت و متحرک ساخته می‌شود و همان روز در اختیار بیماران قرار می‌گیرد و از آن جا که دندانپزشک ها در کلینیک حضور دارند تجهیزات با کمترین میزان خطا و دقیقا مناسب نیاز بیماران ساخته می‌شود.
کلینیک سیمادنت از تجهیزات پیشرفته فوتوگرافی نیز برخورداراست و بیمار بدون نیاز به مراجعه به آتلیه، به راحتی و بدون معطلی می‌تواند عکس از خود تهیه و شاهد روند درمانی خود باشد.

نظافت کلینیک سیمادنت

سیمادنت و نظافت

دکتر داودیان مدیر کلینیک تخصصی سیمادنت بسیار بر نظافت حساس بوده و به نظم اهمیت زیادی می‌دهد. کلینیک سیمادنت روزانه سه تا چهار بار توسط قوی‌ترین موادهای ضدعفونی کننده تمیز می‌شود. همچنین کلینیک شامل بخشی به اسم csr است که در آن تمام وسایل به طور کامل و دقیق ضدعفونی شده و تمام وسایل تفیکیک و زباله‌های پزشکی با رعایت اصول بهداشتی دفع می‌شود.
کلینیک تخصصی سیمادنت جزو معدود کلینیک‌هایی در کشور است که از این بخش برخوردار است.

سیمادنت وپشتیبانی قوی

سیمادنت برای بیماران خود خدمات بسیاری ارائه می‌دهد که یکی از این خدمات پشتبانی 24 ساعته است. بیماران هر زمانی که لازم داشته باشند می‌توانند با کلینیک تماس بگیرند و از دستیاران و حتی دندانپزشک‌ها مخصوصا خود دکتر داودیان مشاوره دریافت کنند و همچنین هماهنگی‌ها و تعیین وقت با دقت فراوان وکیفیت بالا صورت می‌گیرد تا به بیماران و مراجعه کنندگان با کمترین هدر رفت وقت خدمات رسانی شود.
در بخش تخصصی ارتودنسی سیمادنت نیز بعد از اتمام دوره درمان ارتودنسی، دکتر داودیان به صورت دوره‌ای هر سه ماه یک بار به صورت مادام العمر بیماران را رایگان معاینه می‌کنند تا در زمان مناسب از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری شود.

پشتیبانی قوی

بخش کودکان سیمادنت

بخش کودکان سیمادنت

سیمادنت برای کاهش اضطراب کودکان و ترس آن‌ها از محیط‌های دندانپزشکی بخش کاملا جداگانه‌ای تعبیه کرده است که در آن کودکان با اسباب‌بازی و کارتون‌های متنوع برای انجام درمان سرگرم می‌شوند. کودکانی که نیز مشکلاتی از قبیل ترس و عدم تحمل درد را دارند کلینیک تخصصی سیمادنت درمان را برای آن‌ها با انواع روش‌های آرامبخشی و کاملا بدون احساس درد ارائه می‌کند.


گارانتی های خدمات دندانپزشکی سیمادنت


کلینیک سیمادنت با دارا بودن متخصصان با تجربه تمامی خدمات دندانی و دهانی مانند: ایمپلنت، ارتودنسی، لمینت و کامپوزیت و.. را انجام می‌دهند.
تیم سیمادنت متشکل از مجرب‌ترین و ماهرترین افراد موجود در حوزه دندانپزشکی است که با پیشرفته‌ترین تجهیزات فرآیند درمان بیمار را انجام می‌دهند.

دکتر مسعود داودیان

متخصص ارتودنسی و عضو هیئت مدیره ارتودنتیست‌های ایران

با رتبه 17 کنکور سراسری، دکتر مسعود داودیان وارد دانشگاه شهید بهشتی می‌شوند و در مدت 6 سال دوره دندانپزشکی عمومی خود را به پایان می‌رسانند و پس از آن دوره تخصصی خود را پشت سر می‌گذارند. دکتر داودیان با بیش از 12 سال سابقه درمان تخصصی ارتودنسی، جزو افراد با تجربه در زمینه ارتودنسی و فک است. ایشان کلینیک تخصصی سیمادنت را با هدف بهبود سلامت دهان و دندان تاسیس کردند و این کلینیک جزو کلینیک‌های پپیشرفته و برتر کشور است.

گالری تصاویر درمان دکتر داودیان


دکتر هاوش غارتی

متخصص بیماری‌های لثه و ایمپلنت

دکتر هاوش غارتی با تخصص جراحی لثه (پریودنتیست) و ده سال سابقه کار در کلینیک تخصصی سیمادنت مشغول به کار است. ایشان مدرک تخصص خود را سال 1390 اخذ کرده و به درمان بیمارانی با مشکلات لثه، کاشت ایمپلنت، جراحی دهان و.. می‌پردازد. دکتر غارتی از محبوبیت بالایی در نزد بیماران برخوردار است.

گالری تصاویر درمان لثه دکتر غارتی

گالری تصاویر درمان ایمپلنت دکتر غارتی


دکتر مجتبی جولهر

جراح، دندانپزشک

دکتر مجتبی جولهر دارای 6 سال سابقه درمان ریشه است و دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی کرمان دریافت کرده است. ایشان سابقه طولانی در سیمادنت دارند و به درمان بیماران با انواع مشکلات دندانی مخصوصاً پوسیدگی ریشه و عصب‌کشی می‌پردازند.

گالری تصاویر درمان دکتر جولهردکتر نیوشا اباذریان

متخصص دندانپزشکی کودکان

دکتر نیوشا ابوذریان دندانپزشک متخصص کودکان است. ایشان فارغ‌التحصیل دوره دندانپزشکی تخصصی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دندانپزشکی عمومی از دانشگاه شید بهشتی و همچنین عضو استعدادهای درخشان کشور نیز می‌باشند. دکتر اباذریان آشنایی کامل با روانشناسی کودکان در رده‌های سنی مختلف را نیز دارند.

گالری تصاویر درمان دکتر نیوشا اباذریان


کلینیک های سیمادنت

کلینیک شریعتی

کلینیک ستارخان

تماس با کلینیک دندانپزشکی سیمادنت

کلینیک سیمادنت در شریعتی

تهران، شریعتی، بین میرداماد و ظفر، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد،طبقه 3، واحد 11

info@simadent.com

کلینیک سیمادنت در شریعتی

کلینیک سیمادنت در ستارخان

تهران، خیابان ستارخان، بین خیابان شادمهر و بهبودی، ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵

info@simadent.com

کلینیک سیمادنت در ستارخان
سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی