سلام دکترداوودیان، تشکر، شما پاسخ سوالم را دادید ولی لینک…

سلام دکترداوودیان، تشکر، شما پاسخ سوالم را دادید ولی لینک صفحه مورد نظر مشکل دارد و باز نمی شود. لینک صفحه ی مورد نظر : سلام،به دندان شماره ۲ من ضربه ای وارد شد، چون بر روی دندان هایم براکت ارتودنسی داشتم فقط براکت جدا شد و درد دندان نداشتم یک هفته بعد که برای ارتودنسی ام به مطب رفتم بعد از نصب مجدد براکت، آن دندان شروع به درد کردن به مقدار کم شد، که بعد از یه هفته خوب شد،و درد آن به مرور کمتر شد ولی هر بار که ارتودنتیست من اورینگ آن دندان را عوض می کند آن دندان درد می کند، و هر بار که آب سرد میخورم این دندان لحظه ای درد می کند… نمی دانم چه کنم؟
زهرا انصاری

سوالات : سلام دکترداوودیان، تشکر، شما پاسخ سوالم را دادید ولی لینک صفحه مورد نظر مشکل دارد و باز نمی شود. لینک صفحه ی مورد نظر : سلام،به دندان شماره ۲ من ضربه ای وارد شد، چون بر روی دندان هایم براکت ارتودنسی داشتم فقط براکت جدا شد و درد دندان نداشتم یک هفته بعد که برای ارتودنسی ام به مطب رفتم بعد از نصب مجدد براکت، آن دندان شروع به درد کردن به مقدار کم شد، که بعد از یه هفته خوب شد،و درد آن به مرور کمتر شد ولی هر بار که ارتودنتیست من اورینگ آن دندان را عوض می کند آن دندان درد می کند، و هر بار که آب سرد میخورم این دندان لحظه ای درد می کند… نمی دانم چه کنم؟

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت
نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
موقعیت جغرافیایی
نحوه آشنایی
آپلود تصویر
/*============ jQuery search Form =========*/