با سلام و خسته نباشید، دکتر من ۵روز پیش دندان…

با سلام و خسته نباشید، دکتر من ۵روز پیش دندان عقل فک پایین سمت راست رو که کمی بیرون اومده بود جراحی کردم، با گذشت ۵ روز من به شدت درد دارم و فقط با مسکن کمی آروم میشه و زبانم هنوز سر هست و کمی گز گز میکنه، خواستم بدونم آیا این درد به خاطر مشکل خاصی هست؟ و اینکه من خیلی نگران زبانم هستم و میترسم همینطوری باقی بمونه، آیا این امکان وجود داره که به عصب زبان آسیبی خورده باشه؟؟؟
فاطمه مرادی

سوالات : با سلام و خسته نباشید، دکتر من ۵روز پیش دندان عقل فک پایین سمت راست رو که کمی بیرون اومده بود جراحی کردم، با گذشت ۵ روز من به شدت درد دارم و فقط با مسکن کمی آروم میشه و زبانم هنوز سر هست و کمی گز گز میکنه، خواستم بدونم آیا این درد به خاطر مشکل خاصی هست؟ و اینکه من خیلی نگران زبانم هستم و میترسم همینطوری باقی بمونه، آیا این امکان وجود داره که به عصب زبان آسیبی خورده باشه؟؟؟

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه بی حسی موضعی و بی هوشی در دندانپزشکی مراجعه کنید.
با سپاس،
کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت
نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
موقعیت جغرافیایی
نحوه آشنایی
آپلود تصویر