با سلام دکتر داوودیان 1- آیا مسواک زدن بعد از…

با سلام دکتر داوودیان 1- آیا مسواک زدن بعد از هر وعده غذایی اصلی ( سه بار در روز) اشکالی دارد؟ ۲- ایا استفاده از نخ دندان بعد/قبل از هر بار مسواک ( که می شود سه بار در روز) ضرری دارد یا حتما باید ۱ بار در روز استفاده کرد؟ 3- من تازه دو روزه شروع به استفاده از نخ دندان کردم. در هر بار استفاده از نخ دندان یکی دو تا از دندان هام خون میاد ( که البته بعدش از دهانشویه استفاده می کنم). که البته فکر کنم با ماهر تر شدن توی استفاده از نخ دندان این افاقات به مرور کم شه. بهر حال در این مورد چیکار کنم؟ نخ دندان نزنم؟
احسان احسانی

سوالات : با سلام دکتر داوودیان 1- آیا مسواک زدن بعد از هر وعده غذایی اصلی ( سه بار در روز) اشکالی دارد؟ ۲- ایا استفاده از نخ دندان بعد/قبل از هر بار مسواک ( که می شود سه بار در روز) ضرری دارد یا حتما باید ۱ بار در روز استفاده کرد؟ 3- من تازه دو روزه شروع به استفاده از نخ دندان کردم. در هر بار استفاده از نخ دندان یکی دو تا از دندان هام خون میاد ( که البته بعدش از دهانشویه استفاده می کنم). که البته فکر کنم با ماهر تر شدن توی استفاده از نخ دندان این افاقات به مرور کم شه. بهر حال در این مورد چیکار کنم؟ نخ دندان نزنم؟

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
موقعیت جغرافیایی
نحوه آشنایی
آپلود تصویر
/*============ jQuery search Form =========*/