با سلام دکترداوودیان خسته نباشید. یه سوالی از حضورتون داشتم.…

با سلام دکترداوودیان خسته نباشید. یه سوالی از حضورتون داشتم. من در هفته 22 بارداری هستم و تقریبا چندهفته هستش که متوجه پوسیدگی و سوراخی در دندانم شدم که سالها پیش با مواد نقره ای رنگ عصب کشی شده بود. حقیقتا دردی در حال حاضر ندارم و ترجیح میدم برای ترمیمش بعد از زایمان اقدام کنم منها چیزی که منو نگران کرده اینه که نکنه موادی که قبلا داخل دندونم قرار داده شده و احتمالا حاوی مقدار کمی جیوه هم هست دو دهانم آزاد بشه و برای جنینم ضرری داشته باشه. ممکنه منو در این زمینه راهنمایی بفرمایید؟! پیشاپیش سپاس بابت پاسخنون.
مهتاب ابراهیمی

سوالات : با سلام دکترداوودیان خسته نباشید. یه سوالی از حضورتون داشتم. من در هفته 22 بارداری هستم و تقریبا چندهفته هستش که متوجه پوسیدگی و سوراخی در دندانم شدم که سالها پیش با مواد نقره ای رنگ عصب کشی شده بود. حقیقتا دردی در حال حاضر ندارم و ترجیح میدم برای ترمیمش بعد از زایمان اقدام کنم منها چیزی که منو نگران کرده اینه که نکنه موادی که قبلا داخل دندونم قرار داده شده و احتمالا حاوی مقدار کمی جیوه هم هست دو دهانم آزاد بشه و برای جنینم ضرری داشته باشه. ممکنه منو در این زمینه راهنمایی بفرمایید؟! پیشاپیش سپاس بابت پاسخنون.

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
موقعیت جغرافیایی
نحوه آشنایی
آپلود تصویر