با سلاممی خواست ببینم هرینه س نایت گارد که متناسب…

با سلاممی خواست ببینم هرینه س نایت گارد که متناسب با فک من ساخت شه چقدر میشه
نرگس سرهادی

سوالات : با سلاممی خواست ببینم هرینه س نایت گارد که متناسب با فک من ساخت شه چقدر میشه

پاسخ دکتر :

سلام

هزینه نایت گارد بستگی به نوع آن دارد اما حدودا بین 500 الی 600 هزار تومان می باشد.لطفا برای اطلاعات دقیق تر پیرامون نایت گارد حضورا به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید تا قالبگیری شما انجام شود.

با سپاس

کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

برچسب ها :
نظرات :  
 • لیلا کشتی آرا گفت:

  خسته نباشید من دندانهای ۶و۷ در طرف راست دندونم پرشده و دارای روکش هستند و سمت راستم در فک پایین روکش داره و فک بالا دو دندان ۵ و ۶ ایمپلنت دارم و چون سالهاست در موقع خواب شبها فکهام رو روی هم فشار میدم این مسکلات دندونی برام پیش اومده که یکسال پیش دکتر نایت گارد فک پایین برام درست گرد که تا حدی از فشار کم کرده سوالم اینه گه ۱-ایا این نایت با توجه به اینکه دو سمت فک پایینم روکش هست مشگلی برای دندونهام ایجا نمیکنه ۲- ایا در کل نایت برای فک بالا خوبه یا فرقی نداره برای فک پایین هم میشه استفاده کرد -۳ و جدیدا احساس میکنم که با استفاده از نایت گارد هم هنوز فکم رو شبها فشار میدم ممکمه علتش خراب شدن نایت باشه ممنونم از حوصله و پاسخگوییتون

  • دکتر مسعود داوودیان گفت:

   با سلام
   نایت گارد وسیله محافظی است که هنگام استراحت و خواب در داخل دهان بین دندانهای بالا و پایین قرار می گیرد و مانع تماس و سایش دندانها می شود. نایت گارد را نوعی پروتز متحرک از جنس پلاستیک مقاوم است که با قالب گیری از دندان شخص ساخته می شود و باید شبها در دهان فرد مبتلا به دندان ق
   روچه قرار گیرد. این وسیله باعث جلوگیری از فشارهای نادرست و مضر روی دندانها می شود که استفاده از این وسیله به مرور باعث کاهش و یا حذف عادات دندان قروچه در خواب شب می شود. برای اطلاعات بیشتر مقاله ی نایت گارد را مطالعه کنید.. به دندانپزشکی مراجعه کنید تا نایت گارد را بررسی و یا مجددا قالبگیری و نایت گارد دیگری ساخته و تحویل شما دهند.
   با سپاس
   کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

  • دکتر مسعود داوودیان گفت:

   با سلام
   نایت گارد وسیله محافظی است که هنگام استراحت و خواب در داخل دهان بین دندانهای بالا و پایین قرار می گیرد و مانع تماس و سایش دندانها می شود. نایت گارد را نوعی پروتز متحرک از جنس پلاستیک مقاوم است که با قالب گیری از دندان شخص ساخته می شود و باید شبها در دهان فرد مبتلا به دندان قروچه قرار گیرد. این وسیله باعث جلوگیری از فشارهای نادرست و مضر روی دندانها می شود که استفاده از این وسیله به مرور باعث کاهش و یا حذف عادات دندان قروچه در خواب شب می شود. برای بدست اوردن اطلاعات بیشتر مقاله ی نایت گارد را مطالعه کنید.
   با سپاس
   کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پرسش خود را مطرح کنید.
  دسته بندی پرسش و پاسخ
  موقعیت جغرافیایی
  نحوه آشنایی
  آپلود تصویر
  /*============ jQuery search Form =========*/