سلام. من حدود یک و نیم سال پیش یک از…

سلام.
من حدود یک و نیم سال پیش یک از دندان های اسیا م رو عصب کشی کردم و پین گذاری شد.
یه سال بعد ی تیکه از دندونم افتاد . وقتی عکس گرفتم دکتر گفت که به علت اشتباه در جای گذاری پین باید دندانت رو بکشی!پین وارد کانال ریشه نشده و به طور عمودی وارد دندانم شده و بین دو ریشه قرار گرفته…انتهای دندونم در عکس کاملا سیاهه . گفتن یا عفونته و یا اینکه بافتت تخریب شده و خالیه…
بایدد چیکار کنم؟ هیچ راه حلی نیست؟ دندونم اصلا درد نمیکنه…
پیش دکتر فوق تخصص ریشه هم رفتم گفتن دوباره تخلیه میکنیم و دوباره پین گذاری بشه ولی هیچ تضمینی نیست که دندونت ماندگار باشه..
مرضیه معصومی

سوالات : سلام. من حدود یک و نیم سال پیش یک از دندان های اسیا م رو عصب کشی کردم و پین گذاری شد. یه سال بعد ی تیکه از دندونم افتاد . وقتی عکس گرفتم دکتر گفت که به علت اشتباه در جای گذاری پین باید دندانت رو بکشی!پین وارد کانال ریشه نشده و به طور عمودی وارد دندانم شده و بین دو ریشه قرار گرفته…انتهای دندونم در عکس کاملا سیاهه . گفتن یا عفونته و یا اینکه بافتت تخریب شده و خالیه… بایدد چیکار کنم؟ هیچ راه حلی نیست؟ دندونم اصلا درد نمیکنه… پیش دکتر فوق تخصص ریشه هم رفتم گفتن دوباره تخلیه میکنیم و دوباره پین گذاری بشه ولی هیچ تضمینی نیست که دندونت ماندگار باشه..

پاسخ دکتر :

 درمان ریشه مجدد

 

با سلام٬

لطفا برای جوابگویی به سوال شما عکسهایی از دندانها و رادیوگرافی های احتمالی خود به صورت کامل در تلگرام ارسال فرمایید. ضمنا برای دریافت جواب بهتر با یک متخصص دندانپزشکی  مشورت نمایید.

با سپاس،

کلینک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
موقعیت جغرافیایی
نحوه آشنایی
آپلود تصویر