عنوان پرسش :

سلام.ممنونم وقت میزارید و صحبتامو گوش میدید. من ۳ هفته ی پیش برای عصب کشی دندون ۷ بالا سمت راست به پزک مراجعه کردم.بعد از زدن اولین آمپول بی حسی درد فجیعی و بسیار شدیدی احساس کردم و انگار تمام دندونام میخواستن بریزن و دندون من بی حس نشد‌.دکتر مجدد برای من بی حسی زد و باز هم درد داشتم و با همان درد دندون من رو نصفه عصی کشی کرد و گفت مرحله بعد هفته ی آینده.من ف روز متوالی از دردی که به چشم سر و فک و لثه ام میزد کلافه بودم و با مسکن و آمپول نمیتونستم دوام بیارم.سی تی اسکن دادم و متوجه شدم یه توده توی لثه ام بوده و دندان عقل نهفته در سینوس. بعد از ۴ ساعت عمل جراحی هم آن توده و هم دندان عقل را خارج کردن.توده رو پاتولوژی کردن و گفتن کیست بوده و موردی نداشته. موردی که الان است بعد از ۱۵ روز از عمل من،هنوز همان قسمت از لثه ام که فکر میکنم آمپول بی حسی زده شده(تصور خودم هست) درد دارد . اون قسمت از لثه ااصلا جراحی نشده و بخیه هم ندارد ولی درد بدی ایجاد میکنه. دکتدر وقتی معاینه میکنه چیزی مشخص نیست.من دلیل این درد را اصلا نمیدانم. واقعا دکتر نمیدونم باید چکار کنم.

27 خرداد 1398
سلام.ممنونم وقت میزارید و صحبتامو گوش میدید.
من ۳ هفته ی پیش برای عصب کشی دندون ۷ بالا سمت راست به پزک مراجعه کردم.بعد از زدن اولین آمپول بی حسی درد فجیعی و بسیار شدیدی احساس کردم و انگار تمام دندونام میخواستن بریزن و دندون من بی حس نشد‌.دکتر مجدد برای من بی حسی زد و باز هم درد داشتم و با همان درد دندون من رو نصفه عصی کشی کرد و گفت مرحله بعد هفته ی آینده.من ف روز متوالی از دردی که به چشم سر و فک و لثه ام میزد کلافه بودم و با مسکن و آمپول نمیتونستم دوام بیارم.سی تی اسکن دادم و متوجه شدم یه توده توی لثه ام بوده و دندان عقل نهفته در سینوس.
بعد از ۴ ساعت عمل جراحی هم آن توده و هم دندان عقل را خارج کردن.توده رو پاتولوژی کردن و گفتن کیست بوده و موردی نداشته.
موردی که الان است بعد از ۱۵ روز از عمل من،هنوز همان قسمت از لثه ام که فکر میکنم آمپول بی حسی زده شده(تصور خودم هست) درد دارد . اون قسمت از لثه ااصلا جراحی نشده و بخیه هم ندارد ولی درد بدی ایجاد میکنه.
دکتدر وقتی معاینه میکنه چیزی مشخص نیست.من دلیل این درد را اصلا نمیدانم.
واقعا دکتر نمیدونم باید چکار کنم.
پاسخ دکتر :
پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
آپلود تصویر
سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی