عنوان پرسش :

سلام خسته نباشید.من برای درمان دندان ۷ بالا به دندانپزشکی رفتم.بعد از زدن آمپول بی حسی بشدت احساس درد در فکم ظاهر شد و دندونم بی حس نشد و دکتر مجدد آمپول بی حسی زد و باز هم بی حس نشد.با همان درد نصفی از کار عصب کشی من را انجام‌داد.۴ روز گذشت و من با خوردن انووع مسکن ها درد فک،یکطرف صورت،چشم و سرم آروم نشد.سی تی اسکن دادم و گفتند توده ای مثل کیست در لثه ی من هست و یک دندان عقل نهفته در سینوس. بعد از عمل جراحی آن توده(که مشخص شد کیست بود بعد از پاتولوژی) و دندان را خارج کردند.ولی الان با گذشت دو هفته از جرااحی من نه به آن شدت ولی احساس درد را دارم.دردی که جای بخیه هایی که رو لثه هست نیست.این درد گوشه ی سمت راست بالای لثه ی من هستش.و گاها تیر میکشه با لمس کردن هم چنان درد. داره.و لی این درد ها با مسکن آرام میشوند بر خلاف گذشته.سوال من این است آیا هنوز نیاز به پیگیری دارو و یا این درد طبیعی است. محل درد همان جایی است که فکر میکنم آمپول بی حسی تزریق شده بود برای عصب کشی.

27 خرداد 1398
سلام خسته نباشید.من برای درمان دندان ۷ بالا به دندانپزشکی رفتم.بعد از زدن آمپول بی حسی بشدت احساس درد در فکم ظاهر شد و دندونم بی حس نشد و دکتر مجدد آمپول بی حسی زد و باز هم بی حس نشد.با همان درد نصفی از کار عصب کشی من را انجام‌داد.۴ روز گذشت و من با خوردن انووع مسکن ها درد فک،یکطرف صورت،چشم و سرم آروم نشد.سی تی اسکن دادم و گفتند توده ای مثل کیست در لثه ی من هست و یک دندان عقل نهفته در سینوس.
بعد از عمل جراحی آن توده(که مشخص شد کیست بود بعد از پاتولوژی) و دندان را خارج کردند.ولی الان با گذشت دو هفته از جرااحی من نه به آن شدت ولی احساس درد را دارم.دردی که جای بخیه هایی که رو لثه هست نیست.این درد  گوشه ی سمت راست بالای لثه ی من هستش.و گاها تیر میکشه با لمس کردن هم چنان درد. داره.و لی این درد ها با مسکن آرام میشوند بر خلاف گذشته.سوال من این است آیا هنوز نیاز به پیگیری دارو و یا این درد طبیعی است.
محل درد همان جایی است که فکر میکنم آمپول بی حسی تزریق شده بود برای عصب کشی.
پاسخ دکتر :
پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
آپلود تصویر
سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی