عنوان پرسش :

سلاممن دندان 4 فک بالا سمت چپ رو حدود پانزده سال پیش کشیدم و دندان شماره 6 حرکت کرده( دندان های 5 رو در فک بالا ندارم) و با ترمیمی که انجام دادم چند سال پیش الان به طور کامل به دندون 3 چسبیده ولی موقع خندیدن کاملا جاش خالی دیده می شه هم عقبه هم پایین تره هیچ راهی نیست برای اینکه ظاهر دندون و فرم دندون به هر روشی حتی کشیدن و گذاشتن ایمپلنت دندان 4خوب بشه ظاهرش و طبیعی بشه؟

13 تیر 1398
سلاممن دندان 4 فک بالا سمت چپ رو حدود پانزده سال پیش کشیدم و دندان شماره 6 حرکت کرده( دندان های 5 رو در فک بالا ندارم) و با ترمیمی که انجام دادم چند سال پیش الان به طور  کامل به دندون 3 چسبیده  ولی موقع خندیدن کاملا جاش خالی دیده می شه هم عقبه هم پایین تره  هیچ راهی نیست برای اینکه ظاهر دندون و فرم دندون به هر روشی حتی کشیدن و گذاشتن ایمپلنت دندان 4خوب بشه ظاهرش و طبیعی بشه؟
پاسخ دکتر :

ایمپلنت

با سلام

دندانها تمایل دارند به سمت فضای بی دندانی حرکت نمایند و بعد از کشیده شدن یا از دست رفتن باید سریعا برای پر کردن فضای خالی اقدام کرد ، لطفا عکس opg دندانهای خود را برای تلگرام ما ارسال کنید تا بتوانیم شما را به صورت صحیح راهنمایی کنیم. همچنین میتوانید بخش ایمپلنت را در سایت مطالعه فرمایید تا اطلاعات جامع تری در این رابطه بدست اورید.

با سپاس

دکتر مسعود داوودیان

متخصص ارتودنسی در تهران.

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
آپلود تصویر
سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی