با سلام دکترداوودیان خسته نباشید من یه دختر 28 ماهه…

با سلام دکترداوودیان خسته نباشید من یه دختر 28 ماهه دارم از 18 ماهگی دکتر به من گفت باید مسواک براش بزنی و خمیر دندون 1بار در هفته استفاده کنی منم از داروخانه خمیر دندون بدون فلوراید گرفتم با راهنمایی مسئول داروخونه که نمیبخشمش ولی تازه فهمیدم این خمیر دندون بدون فلوراید نیست و خیلی وقتها هم قورت داده حالا از موقعی که فهمیدم اعصابم خوره آیا به مغزش آسیبی زدم یا نه؟ تا چه حدش به بچه ضرر نمیزنه؟ از این به بعدم براش بزنم یا نه؟مارک خمیر دندون میسویک هلو کیتی بود…..
مهدیس جوادی

سوالات : با سلام دکترداوودیان خسته نباشید من یه دختر 28 ماهه دارم از 18 ماهگی دکتر به من گفت باید مسواک براش بزنی و خمیر دندون 1بار در هفته استفاده کنی منم از داروخانه خمیر دندون بدون فلوراید گرفتم با راهنمایی مسئول داروخونه که نمیبخشمش ولی تازه فهمیدم این خمیر دندون بدون فلوراید نیست و خیلی وقتها هم قورت داده حالا از موقعی که فهمیدم اعصابم خوره آیا به مغزش آسیبی زدم یا نه؟ تا چه حدش به بچه ضرر نمیزنه؟ از این به بعدم براش بزنم یا نه؟مارک خمیر دندون میسویک هلو کیتی بود…..

پاسخ دکتر :
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
موقعیت جغرافیایی
نحوه آشنایی
آپلود تصویر