با سلام‌و ادب سه سال پیش بنده دندان یک فک…

با سلام‌و ادب سه سال پیش بنده دندان یک فک بالا را عصب کشی کردم. قبل از عصب کشی کیست نسبتا بزرگی انتهای ریشه دندونم وجود داشت که متخصص ریشه گفتن بعد از عصب کشی تا حدودی کیست از بین میرود. امسال برای روکش دندان که اقدام کردم دکتر گفتن کیست دندان کوچک شده و لی از بین نرفته و نمیتوانم روکش را انجام دهم. به نظر شما آیا نیاز به عصب کشی مجدد هست؟ خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمائید که بهترین راه درمان چیست؟ واقعا نگران و ناراحت هستم.
الی نیک

سوالات : با سلام‌و ادب سه سال پیش بنده دندان یک فک بالا را عصب کشی کردم. قبل از عصب کشی کیست نسبتا بزرگی انتهای ریشه دندونم وجود داشت که متخصص ریشه گفتن بعد از عصب کشی تا حدودی کیست از بین میرود. امسال برای روکش دندان که اقدام کردم دکتر گفتن کیست دندان کوچک شده و لی از بین نرفته و نمیتوانم روکش را انجام دهم. به نظر شما آیا نیاز به عصب کشی مجدد هست؟ خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمائید که بهترین راه درمان چیست؟ واقعا نگران و ناراحت هستم.

پاسخ دکتر :

کیست دندان و ریشه

سلام

اگر درمان کیست ریشه قبل از عصب کشی باعث ایجاد ضایعه نشده باشد احتمالا نیاز به درمان مجدد است با این حال حتما در اولین فرصت به متخصص درمان ریشه مراجعه کنید

با سپاس

کلینیک تخصصی دندانپزشکی سیمادنت

نظرات :  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش خود را مطرح کنید.
دسته بندی پرسش و پاسخ
موقعیت جغرافیایی
نحوه آشنایی
آپلود تصویر