ویدیو های تولید شده مجله دندانپزشکی سیمادنت در رابطه با کشیدن دندان

این کیس از ناهنجاری جلو بودن فک پایین رنج می برده است. درمان ایشان بدون جراحی فک و بدون کشیدن دندان با ارتودنسی کاموفلاژ (ارتودنسی جبرانی) انجام شده است. از سیستم ارتودنسی دیمون برای درمان این کیس کمک گرفته شده است.
یکشنبه 26 مهر 1394
0
دندانهای عقل، دندانهای کرسی سوم هستند که به طور معمول بین سنین ۱۷ تا ۲۵ سالگی رویش می یابند. موقعی که مسیر رویش یک دندان توسط دندان دیگر مسدود شده است یا به گونه ای می روید که قرارگیری صحیح دندان را داخل دهان غیرممکن می کند به این حالت دندان نهفته گفته می شود. این ویدیو توضیح می دهد که چگونه جراحی دندان عقل می تواند از بروز مشکلات آتی برای دهان و دندانهای شما جلوگیری کند.
جمعه 08 خرداد 1394
0
اگر ارتودنتیست شما کشیدن دندان عقل را پیشنهاد دهد در ابتدا باید با یک جراح دهان مشاوره کنید. طول مدت و پیچیدگی درآوردن دندان عقل نهفته بستگی به فاکتورهایی دارد از قبیل: موقعیت دندان، ارتفاع و انحنای ریشه ها، ضخامت استخوان اطراف دندان و وضعیت سلامت عمومی بیمار. به طور معمول خارج کردن دندان عقلی که به طور کامل نهفته باشد بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه به طول می انجامد.
پنج شنبه 17 اردیبشت 1394
0
اگر دندان شما به شدت پوسیده شده و قابل نگهداری نیست، دندانپزشک شما ممکن است پیشنهاد کشیدن دندان بدهد. قبل از ترک مطب دندانپزشکی ممکن است گاز خیسی روی ناحیه دندان کشیده شده قرار گیرد تا مانع خونریزی گردد. گاز را به مدت ۳۰ تا ۴۵ دقیقه بگذارید در محل بماند. اگر تهوع، استفراغ یا خونریزی بیشتری داشتید، سریعا با دندانپزشک خود تماس بگیرید. اگر این راهنمایی های ساده را دنبال کنید دهان شما خیلی سریع باید به حالت عادی برگردد.
شنبه 29 فروردین 1394
0