بلاگ های تولید شده مجله دندانپزشکی سیمادنت در رابطه با ژنژیویت

محصولات بهداشتی دهان و دندان و از جمله دهان شویه را از داروخانه ها تهیه کنید و توجه داشته باشید که تأییدیه نهادهای معتبر حوزه سلامت را داشته باشد
 
0
بیماری لثه، شرایط بسیار شایعی است که طی آن لثه‌ها متورم، دردناک و دچار عفونت می‌شوند. اغلب افراد بزرگسال به بیماری لثه با شدت‌های مختلفی مبتلا هستند و اغلب افراد جامعه، حداقل یک‌بار در طول عمر خود این بیماری را تجربه کرده‌اند. شیوع بیماری لثه در کودکان تا حد زیادی کمتر از بزرگسالان است.
 
0
جرم گیری و تصحیح سطح ریشه (روت پلانینگ) به پاکسازی عمیق و تخصصی سطح زیر خط لثه ای گفته می‌شود که توسط دندانپزشک و جهت درمان بیماری لثه انجام می‌شود.
 
0
بهداشت دهان و دندان نقش بسیار مهمی در سلامت عمومی هر شخص در هر سن و سالی دارد. شما برای آنکه بتوانید یک زندگی سالم و راحت داشته باشید، حتماً نیاز به داشتن دندان‌های سالم دارید. اسکیلینگ، یکی از مؤثرترین روش‌های مورداستفاده برای کمک به سلامت و استحکام دندان‌ها و لثه است.
 
0
در مبتلایان به دیابت رعایت بهداشت دهان و دندان و مراجعه منظم به دندان پزشک جهت پاک ­سازی تخصصی دهان و دندان، سبب کاهش میانگین سطح قند خون می شود.
 
0
ژنژیویت به مرحله ابتدایی بیماری لثه ( پریودنتال ) گفته می شود و بافت های پیرامون دندان ها را درگیر می سازد . عامل ایجاد این بیماری، پلاک میکروبی تجمع یافته روی دندان می باشد. از آنجایی که، بیماری لثه معمولاً بدون درد است، گاهی متوجه ابتلا به آن نمی شویم. به همین دلیل علاوه بر رعایت بهداشت مناسب دهان و دندان، مراجعه منظم به دندانپزشک اهمیت بسیار زیادی دارد.
 
0