بلاگ های تولید شده مجله دندانپزشکی سیمادنت در رابطه با سفید کردن دندان

علل مختلفی باعث می‌شوند تا لکه‌هایی روی دندان‌ها ایجاد شوند. در صورت بروز لکه روی دندان باید هر چه سریع‌تر به درمان آن اقدام کرد چون درمان نکردن باعث بروز مشکلات بعدی مانند پوسیدگی دندان می‌شود. در مقاله پیش‌رو با انواع لکه‌های دندانی و درمان آن بیشتر آشنا می‌شویم.
 
0
همانطور که می‌دانیم خمیردندان جزئی از برنامه بهداشت دهان و دندان روزانه ما است، امروزه خمیردندان‌های متنوعی در بازار وجود دارد، می‌توانیم با انتخاب مناسب خمیر دندان و مسواک زدن به شیوه صحیح دندان‌هایی زیبا و سالم داشته باشیم و از بیماری‌های دهان و دندان جلوگیری کنیم.
 
0
چگونه به لبخندی درخشان‌تر دست پیدا کنیم؟
 
0
اهمیت لبخند بر هیچ کس پوشیده نیست، چرا که لبخند نخستین خصیصه‌ای است که توجه دیگران را به خود جلب می‌کند و تأثیری ماندگار بر دوستان و بیگانگان به جا می‌گذارد. نقش لبخند بر اعتماد به نفس و احترام به خود انکارناپذیر نیست. بنابراین بهبود لبخند یکی از سودمندترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که می‌توان انجام داد.
 
0
جوش شیرین بانام علمی اسیدکریستالین دی کربوکسیلیک سقید یک ماده آلی است که به شدت خاصیت ضد اسیدی دارد. فرمول ساده این ماده دربسیاری از مواد غذایی به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی کاربرد دارد.
 
0
متداولترین روش­ های سفیدکردن دندان، سفیدکردن دندان در مطب دندان­پزشکی و سفیدکردن دندان در خانه می باشد که برای دست­یابی به لبخندی سفید، سالم و درخشان لازم است که حتما با دندان­پزشک مشورت شود.
 
0
از لیزر بیشتر در پروسه سفید کردن دندان‌ها استفاده می‌شود با این حال ممکن است در برداشتن پوسیدگی، آماده ساختن دندان برای روکش و یا ترمیم و در نهایت جراحی‌های حفره دهان، شامل جراحی لثه و دیگر بافت‌ها مورد استفاده قرار گیرد.
 
0