خدمات ما
بیشتر
مراقبت بعد از جراحی لثه برای ایمپلنت

مراقبت بعد از جراحی لثه برای ایمپلنت

مراقبت بعد از جراحی لثه برای ایمپلنت

هر یک از اشخاص پس از جراحی لثه جهت ایمپلنت بایستی به نکات و توصیه های مراقبتی متخصص ایمپلنت در رابطه با سرعت روند سلامتی و حفاظت از دندان ها ولثه ها در مقابل هر نوع صدمه احتمالی و ایجاد عفونت و … دقت کنند. نکات های ضروری در رابطه با مراقبت های لثه و دندان ها پس از انجام جراحی لثه برای ایمپلنت شامل موارد زیر است:

  • 1_بکارگیری دهان شویه تجویز شده از سوی دندانپزشک پس از هر وعده غذا و روزانه ۲ الی ۳ بار
  • 2_نگران نبودن در رابطه با ورم پس از جراحی (اگرچه درد و التهاب زیادی به مدت ۲ الی ۳ روز داشتید بایستی هر چه زودتر به پزشک خود مراجعه نماید.)
  • 3_ملاحظه در برداشتن خمیر، چنانچه از روی آن به صورت احتمالی برداشته شد.
  • 4_به آهستگی مسواک بزنید و گذاشتن مسواک در آب ولرم برای نرم شدن آن.
  • 5_بکارگیری مسواک میان دندانی به هدف پیشگیری از نمو مجدد لثه، دست کم ۳ بار در طی روز و مطابق نسخه متخصص خود.

مزایای جراحی لثه برای ایمپلنت

فوایدی که می تواند در نتیجه در صرفه جویی در زمان و هزینه ها و همچنین بهبودی جسم و روان شما کمک بسزایی کند. از عمده ترین مزایای بکارگیری متخصص ایمپلنت می توان موارد زیر را نام برد:

•احتیاجی به پرداخت هزینه های خیلی سنگین این نوع جراحی ندارید. این مسئله یکی از عمده ترین مزایای بکارگیری متخصصان در این حیطه می باشد. متاسفانه همان گونه که می بینید یکی از معایب بکارگیری متخصص نابلد و بی تجربه، هدر دادن هزینه های خیلی زیاد در حیطه جراحی را در پی خواهد داشت.

•از مزایای بکارگیری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت می توان به این مورد اشاره کرد که در این جراحی خونریزی، ورم و التهاب لثه ها وجود ندارد و پروسه جراحی به صورت مطلوبی صورت می گیرد.

•با کمترین درد، ناراحتی و صدمه به دندان ها می توان جراحی لثه و ایمپلنت را به صورت مطلوبی انجام داد.

مراقبت بعد از جراحی لثه برای ایمپلنت

آشنایی با هزینه های جراحی لثه

هزینه جراحی لثه به مقدار مسائل و مشکلاتی که در لثه شخص ایجاد می شود بستگی دارد و حتی به نوع جراحی هم وابسته است. در بعضی از مسائل و ناراحتی های لثه می توان بدون انجام عمل جراحی مسئله ایجاد شده را برطرف نمود.

چگونه می توان از متخصص بودن جراح لثه برای ایمپلنت مطمئن شد؟

معمولا خیلی از اشخاص به متخصص بودن جراح لثه برای ایمپلنت توجهی نمی کنند و خیلی از آن ها تصور می ‌کنند که در صورت بنیان مطب و بهره مندی از چند مدرک که به دیوار وصل شده است به بهترین و مناسب ترین مطلب جراحی لثه رجوع نموده است ولی در واقع داستان این گونه نیست.

چنانچه شما تمایل دارید به یکی از مطب های دندانپزشکی جهت اعمال پروسه های این نوع جراحی مبادرت نمایید. پیش از هر چیزی به سایت نظام پزشکی ایران بایستی رجوع نمایید و با وارد کردن نام و مشخصات متخصص معلومات را از او کسب نمایید. قطعا اشخاصی که دارای مدرک تخصصی هستند شایستگی، قابلیت و تبحر بیشتری در خصوص این جراحی خواهند داشت.

بعد از جراحی لثه برای ایمپلنت بایستی به  پزشک مراجعه کرد؟

یک یا دو هفته پس از انجام جراحی لثه برای ایمپلنت بایستی به مطب او رجوع نمایید تا او برایند جراحی را از نزدیک مشاهده نموده و بررسی کنید. دکتر در این جلسه بخیه ها را خارج می کند و به شرایط شما رسیدگی می کند.

پس از این مدت زمان لثه ها و دندان ها بهبود می یابند و از قبل هم مستحکم تر و قوی تر می شوند. ولی این احتمال هم وجود دارد که بعضی از اشخاص نسبت به دمای گرم یا سرد و همچنین بکارگیری خمیر دندان حساس شوند. چنانچه این مسئله برای شما بوجود آمد اصلا نگران نباشید چرا که با گذشت زمان التیام پیدا خواهید کرد ولی برای اطمینان هر چه بیشتر به متخصص خود اطلاع دهید.

ارباط با تلگرام

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی