شاخصه های لمینت دندان

شاخصه های لمینت دندان

دندانپزشک خوب

لمینت دندان که از آن تحت عنوان ونیر هم یاد می شود، روکش نازکی‌ست که با هدف بهبود زیبایی لبخند و ظاهر کلی افراد توسط متخصص لمینت دندان طراحی شده است. زمانی که این قطعات کوچک لمینت بر روی دندان ها قرار میگیرد، شاهد تغییر اندازه، شکل، رنگ و حتی طول دندان ها هستیم. لمینت ها اما علاوه بر شاخصه های زیبایی، مزایا و شاخصه های دیگری را نیز با خود به دنبال دارد. از جمله اینکه مقاومت دندان افزایش پیدا کرده و سایر عیوب آن نیز برطرف خواهد شد.

این روزها لمینت ها در انواع مختلف در بازار موجود است. اینکه از کدام یک از آنها استفاده میکنید کاملا به نظر دندانپزشک متخصص، بودجه و همچنین عیوب دندان هایتان برمیگردد. در این مسیر میتوانید با مشاوران و متخصصان سایت دکانت ارتباط برقرار کنید. آنها راهنمایی هایی را در اختیارتان قرار خواهند داد. اما خالی از لطف نیست در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

در نظر داریم درخصوص شاخصه ها و ویژگی های لمینت دندان توضیحاتی را خدمت شما شرح دهیم.

موارد کاربرد لمینت دندان

به طور کلی افراد زمانی به سراغ لمینت دندان میروند که دندان اصلی با مشکلاتی در شکل و ظاهر روبرو شده و از حالت ایده آل خود خارج شده است. اما چه مواقع لمینت ها گزینه ایده آلی برای مراجعه و استفاده هستند؟ در ادامه خواهیم گفت؛

  • _ زمانی که دندان ها با ترک خوردگی یا شکستگی مواجه شده است.
  • _ هنگامی که از دندان های ترک خورده یا شکسته خسته شده اید.
  • _ دندان های فاصله دار نیز با کمک لمینت ظاهر زیباتری پیدا خواهند کرد.
  • _ دندان هایی که به واسطه عصب کشی و یا مصرف برخی داروها، تغییر رنگ داده اند.
  • _ دندان هایی که به دلیل ساییدگی تغییر شکل داده اند.

با این تفاسیر؛ کافیست نگاهی به دندان های خود بیاندازید، آیا هم اکنون زمان آن رسیده که به سراغ لمینت دندان بروید؟ آیا ظاهر آنها شما را از داشتن لبخند زیبا و دلنشین محروم کرده است؟ همین الان دست به کار شده و سری به بخش تماس باما بزنید تا از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان و متخصصان راهنمایی های لازم را دریافت نمائید.

شاخصه های لمینت دندان

مزایای لمینت دندان در چیست؟

مسلما تا زمانی که یک وسیله مزایا و شاخصه هایی را با خود به همراه نداشته باشد، افراد به سراغ بهره گیری از آن نمیروند و حتی از جانب متخصص دندانپزشک تایید نمی شود. پس بیایید با مزایا و شاخصه های لمینت دندان اشنا شوید.

رسیدن به لبخندی زیبا و خاص

لمینت دندان از جمله بهترین روش هایی‌ست که دندانپزشکان به جهت اصلاح طرح لبخند به سراغ آن میروند. اگر دندان های تان تغییر رنگ داده و زرد شده یا دچار شکستگی شده، لمینت به خوبی این عیوب را پوشش می دهد.

روشی کم تهاجمی است

برای نصب تاج دندان متخصص لمینت دندان در تهران مجبور است تا دور تا دور دندان را بتراشد تا فضای لازم برای وارد کردن تاج را به وجود آورد. این در صورتی‌ست که به جهت نصب لمینت تنها سطح اولیه دندان را تراش نازکی می دهند. از همین رو آن را یک روش کم تهاجمی تر می شناسند.

در برابر زرد شدن مقاوم است

لمینت ها انواع مختلفی دارد (لمینت سرامیکی و کامپوزیتی) که در این میان؛ لمینت های سرامیکی، مقاومت بالاتری از خود در برابر زرد شدن نسبت به کامپوزیت دندان نشان می دهد. در صورت مراقبت صحیح، میتوانید انتظار داشته باشید که آنها به طور دائم سفید و درخشان باقی می مانند. برای چگونگی نگهداری نیز دندانپزشک مربوطه مشاوره ها و توصیه هایی را ارائه خواهد داد.

طبیعی است

خاصیت طبیعی بودن را باید از مهم ترین و بهترین شاخصه های لمینت دندان بدانید. بازتاب نور در لمینت سرامیکی کمک می کند تا شباهت آن به مینای دندان بسیار بالا باشد و از غیرطبیعی بودن نشان دادن آن، جلوگیری کند.

دوام بالایی دارد

اگر دندانپزشک انتخابی شما از مهارت بالایی برخوردار بوده و لمینت انتخابی شما کیفیت مناسبی داشته باشد، پس از کاشت آن چیزی حدود 15 تا 20 سال عمر می کند. خب این طول عمر برای یک وسیله مصنوعی بسیار معقول به صرفه است.

کلام آخر

اگر فکر می کنید با استفاده از لمینت دندان می توانید زیبایی لبخند و دندان هایتان را فراهم آورید، بی راه نرفته اید. در این مسیر اما کارشناسان و متخصصان ما همراه شما بوده و میتوانند با ارائه راهنمایی های کامل و دقیق، شما را به خواسته تان برساند. حتی میتوانند اطلاعاتی را در خصوص هزینه لمینت دندان در اختیار شما قرار دهند. کافیست به بخش تماس باما سری بزنید. در این میان اغلب سوالاتی ذهن افراد را به خود مشغول می کند که پاسخ دادن به آنها تنها از پس دندانپزشک خوب  و متخصص لمینت دندان باتجربه برمی آید. از همین رو این فرصت برای شما مهیاست که با مشاوران و متخصصان ما جلسه ای را ترتیب داده و از تمامی نکات مربوطه مطلع شوید.

ارباط با تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی