خدمات ما
بیشتر
قیمت ارتودنسی لینگوال

قیمت ارتودنسی لینگوال

قیمت ارتودنسی لینگوال

در بین روش های مختلفی که برای درمان انواع بیماری های دهان و دندان وجود دارد، ارتودنسی لینگوال یکی از بهترین راه هایی است که می توانید آن را امتحان کنید. این نوع از ارتودنسی در واقع یکی از روش های ارتودنسی نامرئی محسوب می‌ شود. در این روش خاص، براکت‌ های ارتودنسی دقیقا پشت دندان قرار می گیرند که به همین علت هیچ دیدی نسبت به آنها وجود ندارد. انجام این روش درمانی خاص توسط متخصص ارتودنسی صورت می گیرد که شما باید برای آن برنامه ریزی لازم را داشته باشید. قیمت ارتودنسی لینگوال نسبت به ارتودنسی معمولی کمی بیشتر است ولی نتیجه به دست آمده بهتر خواهد بود.

مزایای ارتودنسی لینگوال چیست؟

بزرگترین مزیتی که در این روش وجود دارد، پنهان بودن براکت های ارتودنسی است. همانطور که میدانید دیده شدن براکت ها می تواند بر روی چهره شما تاثیر گذار باشد که به همین علت شخص تمامی تلاش خود را انجام می دهد تا از بهترین روش ارتودنسی استفاده کند. بسیاری از افراد موقعیت های اجتماعی خاصی دارند که به همین علت باید ارتودنسی آن‌ها دیده نشود.

در چنین وضعیتی ارتودنسی لینگوال بهترین گزینه ممکن برای رفع مشکلات خواهد بود. نامرتبی دندان ها یکی از مشکلات شایعی است که در بخش زیادی از جامعه دیده می شود. انجام درست و حرفه ای این روش می تواند مشکل به هم ریختگی دندان ها را به راحتی حل کند و مشکلات در این زمینه را به کمترین حد خود برساند. در صورتی که شما از این بریس لینگوال استفاده کنید، امکان ایجاد لکه های سفید فقط در پشت دندان ها وجود دارد. این در حالی است که در ارتودنسی معمولی شرایط به گونه دیگری رقم می خورد و بروز لکه ها در قسمت جلویی دندان ها اتفاق می افتد.

این مشکل می تواند به ظاهر شما هم ایراد وارد کند. با توجه به اهمیت بالایی که زیبایی شما دارد،‌ همواره تلاش کنید تا از بهترین متدها برای درمان خود استفاده کنید. نکته مثبت دیگر در این مورد این است که بریس‌های لینگوال به صورت اختصاصی برای هر بیمار ساخته می شوند و بیشترین هماهنگی ممکن را با دهان و فک شما دارند. از همین رو بیمار در حین استفاده از آن راحتی بیشتری را تجربه خواهد کرد.

Lingual orthodontic prices

عوامل موثر بر قیمت ارتودنسی لینگوال

در صورتی که شما می خواهید از روش ارتودنسی لینگوال برای خود استفاده کنید، حتما باید به قیمت و هزینه آن هم دقت ویژه ای داشته باشید. عوامل متعددی می توانند بر روی قیمت نهایی این روش تاثیر بگذارند. جنس بریس های به کار رفته تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت دارد. همچنین تعداد دندان هایی که ارتودنسی می شوند هم بر این مورد اثرگذار خواهد بود. با یک نگاه ساده می توانیم به این نکته برسیم که ارتودنسی لینگوال جزو روش های به صرفه برای حل مشکلات دندانی است. البته به یاد داشته باشید که متخصص ارتودنسی قیمت را براساس میزان ناهنجاری و نوع درمان در نظر گرفته است که از این لحاظ قیمت ها ممکن است برای همه افراد یکسان نباشد.

سخن پایانی
در بین روش های مختلفی که برای ارتودنسی وجود دارد،‌ ارتودنسی لینگوال جزو بهترین گزینه ها است. پنهان بودن بریس های ارتودنسی باعث می شود که هیچ تغییری در صورت شما به وجود نیاید و یک ظاهر زیبا و جذاب داشته باشید. بر همین اساس به شما توصیه می کنیم که در اولین فرصت ممکن برای انجام ارتودنسی لینگوال به کلینیک سیمادنت مراجعه کنید. تمامی خدمات دندانپزشکی در این مرکز با مناسب ترین قیمت ممکن برای شما انجام می شود.
بنر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت
سیمادنت
هزینه دندانپزشکی