حریم خصوصی

حریم خصوصی
5
(2)

قوانین و مقررات استفاده از سایت

این سایت تحت مالکیت آقای دکتر مسعود داودیان متخصص ارتودنسی جهت اطلاع رسانی، درج اخبار، اخذ نوبت و ارائه مطالب مفید در زمینه دندانپزشکی فعال است و رسالت آن بهبود وضعیت سلامتی جامعه است. و این سایت از قوانین و مقررات حریم خصوصی تبعیت می کند.

هر گونه کپی‌برداری بدون ذکر منبع غیر قانونی و غیر شرعی می‌باشد.

کلیه عملکرد و محتوای سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می‌باشند.

در صورتی که در قوانین اعلامی و رویه‏‌ها و خدمات سایت در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان می رسد و استفاده از این سایت توسط شما به معنای پذیریش کلیه قوانین و مقررات کنونی و آینده ما است.

حریم خصوصی
حریم خصوصی

خط مشی رازداری

 مجموعه ما، نسبت به حفظ و نگهداری اطلاعات مخاطبین خود کوشا و حساس بوده و به آن بسیار اهمیت می‌دهد.

برای استفاده از برخی امکانات وب‌سایت نظیر نوبت دهی آنلاین، مشاوره آنلاین، ثبت نظر و … اطلاعاتی از شما عزیزان با رضایت کامل دریافت می‌شود تا قادر به ارائه‌ی خدماتی امن و مطمئن به کاربران باشیم.

اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل برای نوبت دهی یا مشاوره رایگان و… مورد نیاز است، بنابراین ما اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه می‌دانیم و متعهد به حفاظت اطلاعات شخصی شما می‌باشیم.

 همه اطلاعات ارائه شده توسط کاربران توسط فناوری لایه سوکت امن (SSL) منتقل شده و در پایگاه داده ما رمزگذاری و نگهداری می‌شود و تنها مدیران ارشد مجموعه به آن دسترسی دارند.

این افراد باید اطلاعات شما را محرمانه نگه دارند و طبق قوانین حریم خصوصی در فضای مجازی این اطلاعات را حفظ و نگهداری کنند.

افشا اطلاعات کاربران به هیچ وجه امکان پذیر نیست مگر در شرایط خاص و با حکم قانونی فقط در اختیار مراجع ذیصلاح قرار می‌گیرد.

کوکی‌ها

اطلاعات و دیتا ممکن است، به‌صورت خودکار و از طریق فناوری به نام «کوکی‌» گردآوری شود. «کوکی‌ها» فایل‌های متنی کم حجمی هستند که مدیران سایت‌ها از طریق آن برای ریتارگتینگ، دیدبانی رفتار یا ترکینگ، جمع‌آوری اطلاعات کلی به‌ منظور ارتقای وب ‌سایت و مشخص کردن سمت‌ و سوی تبلیغات استفاده می‌کنند. کوکی‌ها فایل‌های غیر مخرب هستند که به فایل‌های شما صدمه نمی‌رسانند. اگر شخص تمایلی نسبت به دریافت کوکی از طریق وب سایت‌ها ندارد می تواند از طریق تنظیمات مرورگر خود دریافت کوکی‌ها را محدود یا لغو کند.

موارد استفاده از اطلاعات

  • بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
  • نوبت‌دهی و ارائه مشاوره
  • باشگاه مشتریان

تیم فنی مجموعه می‌تواند جهت بهبود خدمات به مشتریان به صلاحدید از اطلاعات مورد نظر با رعایت قوانین عنوان شده استفاده نماید.

اصول حریم خصوصی و امنیتی ما

  1. اطلاعات شما برای مقاصدی غیر از درخواست قرار ملاقات و نوبت‌دهی از طریق سایت استفاده یا افشا نمی‌شود.
  2. ما از اطلاعات شخصی شما برای برنامه‌ریزی یک معاینه تشخیصی و تماس با شما برای تأیید این قرار استفاده خواهیم کرد.
  3. ممکن است از اطلاعات شخصی شما برای الزامات مدیریت داخلی خود مانند برنامه‌ریزی و تخصیص منابع خود و بهبود کیفیت این سایت استفاده کنیم.

ما تمام اقدامات منطقی را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شما در برابر سرقت، از دست دادن، و دسترسی، استفاده یا افشای غیرمجاز محافظت می شود و شما را از هرگونه دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شخصی خود مطلع خواهیم کرد.

به این صفحه امتیاز دهید!

برای امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. امتیاز: 2

اولین نفری باشید که به این پست رای می دهد.

سیما دنت
مشاوره آنلاین
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
تماس با ما
سیمادنت
دریافت نوبت